Washington – Philadelphia 3:2 (kon.) | Carolina – Ottawa 1:0 (kon.) | Tampa – Winnipeg 8:3 (kon.)
Detroit – St. Louis 5:3 (kon.) | Dallas – Arizona 4:3 (po s.n.) | Anaheim – Minnesota 3:1 (kon.)
Vancouver – Chicago 2:1 (po s.n.) | Pittsburgh – New Jersey 5:1 (kon.) | Montreal – Buffalo 6:1 (kon.)
Colorado – Edmonton 3:1 (kon.)
Detroit Red Wings
5:3 (2:2, 0:1, 3:0)
St. Louis Blues
Sobota 02.02.2013, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

Hráči Red Wings nakonec ve třetí třetině utkání otočili a zvítězili 5:3. Největší zásluhu na tom má Švéd Henrik Zetterberg, který tři góly vstřelil a na další dva nahrál, což znamená, že byl u všech branek svého týmu. (04:17:58)

Střely na branku ve 3. třetině - 11:5, celkem - 31:26.

60:00

59:47
    Detroit právě vstřelil branku!
    HENRIK ZETTERBERG střelou do prázdné branky dovršuje hattrick a celkově dnes zaznamenal již pátý kanadský bod.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá poslední minuta.

57:49
    Blues dostávají dobrou šanci na vyrovnání. Na trestnou lavici odešel Cleary.

54:39
    Hosté už jsou v plném počtu.

51:55
    Dlouhou přesilovku využívá dělovkou PAVEL DACJUK a Detroit jde do vedení 4:3. Asistence: Henrik Zetterberg, Johan Franzen.

49:38
    Hostující Backes vyloučen na 5 minut + do konce utkání!

44:31
    Při signalizovaném vyloučení vyrovnává na 3:3 JONATHAN ERICSSIN. Asistence: Henrik Zetterberg, Johan Franzen.

40:01

Střely na branku ve 2. třetině - 7:7, celkem 20:21.

40:00

36:28
    St. Louis se ubránilo i dalšímu oslabení a je v plném počtu.

34:27
    Hosté potrestání za to, že jich bylo na ledě šest. Dvě minuty odsedí Stewart.

33:02
    Bluesmani kompletní.

31:01
    Sobotka je vyloučen za nedovolený zákrok na Huskinse.

24:30
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Hosté zcela otáčí skóre. V přesilové hře se o to postaral PATRIK BERGLUND. Asistence: David Backes, David Perron.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 7. Zetterberg (Brunner, Kronwall), 9. Zetterberg (Ericsson, Franzen), 45. Ericsson (Zetterberg, Franzen), 52. Dacjuk (Zetterberg, Franzen), 60. Zetterberg - 10. Shattenkirk (Steen, Berglund), 14. D'Agostini (Tarasenko, Polák), 25. Berglund (Backes, Perron)

Detroit Red Wings: Howard (McCollum) - Ericsson, Kronwall, Smith, Quincey, Kindl, Huskins - Brunner, Zetterberg, Franzen - Bertuzzi, Dacjuk, Filppula - Eaves, Abdelkader, Cleary - Tootoo, Emmerton, Miller.
    St. Louis Blues: Halák (17. Elliot) - Pietrangelo, Redden, Shattenkirk, Jackman, Polák, Russell - Oshie, Backes, Perron - Tarasenko, Steen, McDonald - Stewart, Berglund, Sobotka - Reaves, D'Agostini, Schwartz.