Washington – Philadelphia 3:2 (kon.) | Carolina – Ottawa 1:0 (kon.) | Tampa – Winnipeg 8:3 (kon.)
Detroit – St. Louis 5:3 (kon.) | Dallas – Arizona 4:3 (po s.n.) | Anaheim – Minnesota 3:1 (kon.)
Vancouver – Chicago 2:1 (po s.n.) | Pittsburgh – New Jersey 5:1 (kon.) | Montreal – Buffalo 6:1 (kon.)
Colorado – Edmonton 3:1 (kon.)
Anaheim Ducks
3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Minnesota Wild
Sobota 02.02.2013, 04:00 • Honda Center • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (06:44:07)

Domácí o svém dnešním vítězství rozhodli až ve třetí třetině, kdy se ve 45. minutě prosadil Palmieri a v 59. minutě dal konečnou podobu skóre Ryan.

Anaheim právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Třetí branku domácích dává BOBBY RYAN. Asistence: Teemu Selänne, Ryan Getzlaf.

56:40
    Daší vyloučení! Gilbert fauluje, rozhodčí píská podražení, Minnesota se bude bránit přesilové hře Anaheimu.

56:24

54:24
    Cam Fowler jde za držení na dvě minuty, hosté si zahrají přesilovou hru.

44:21
    Anaheim otáčí skóre a vedoucí branku svého týmu dává KYLE PALMIERI, který tečuje střelu Selänneho za záda Backströma. Asistence: Teemu Selänne.

40:01

STATISTIKA STŘEL NA BRÁNU - 2. třetina:

Anaheim: 9

Minnesota: 8

40:00

26:49
    Domácí se konečně dočkali, první branku dává KYLE PALMIERI, který překonává Backströma střelou zápěstím. Asistence: Bobby Ryan, Teemu Selänne.

20:01

STATISTIKA STŘEL NA BRÁNU - 1. třetina:

Anaheim: 13

Minnesota: 6

20:00

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 27. Palmieri (Ryan, Selänne), 45. Palmieri (Selänne), 59. Ryan (Selänne, Getzlaf) - 10. Scandella (Cullen)

Anaheim Ducks: Fasth (Hiller) - Fowler, Allen, Souray, Beauchemin, Sbisa, Vatanen - Beleskey, Getzlaf, Perry - Ryan, Rakell, Selänne - Cogliano, S. Koivu, Winnik - Staubitz, Bonino, Palmieri
    Minnesota Wild: Backström (Harding) - Suter, Gilbert, Falk, Stoner, Scandella, Brodin - Parise, M. Koivu, Heatley - Bouchard, Granlund, Setoguchi - Cullen, Brodziak, Clutterbuck - Mitchell, Konopka, Powe

Rozhodčí: Meier, Watson - Wheler, Murchison

Diváci: 13007