Středa 06.02.2013, 18:30Krajská liga mužů

Konec zápasu. (20:43:11)

61:07
    Choceň právě vstřelila branku!
    Jenže poté se Spartak vrátil do třetiny a byla z toho střela PAVLA BERÁNKA, která skončila u bližší tyči Dundáčkovy svatyně - 3:4! Asistence: Karel Stříteský.

60:32
    Choceň se snažila kombinovat, ale po chybě domácí vyhodili až k Malému.

60:01

Během šedesáti minut hry se o vítězi nerozhodlo. Na začátku prodloužení bude hrát Choceň ještě poměrně dlouhou přesilovou hru.

60:00

59:56
    Nahození Lesáka končí u Dundáčka.

59:46
    Komplikace pro chrudimský tým. Za vražení na hrazení je poslán na trestnou lavici Filip Procházka (CHR) . Bude to ještě krušných čtrnáct vteřin pro Chrudimské.

59:06
    Oba celky pouze nahazují kotouče. Řekl bych, že nás prodloužení nemine.

57:36
    Tentokrát je odpískán icing také na druhé straně.

56:20
    Hra je velmi rozkouskovaná, hraje se velmi opatrně.

54:50
    Útok Chocně je zastaven pro ofsajd, ten je nakonec posouzen jako úmyslný.

54:07
    Poslední okamžiky patří pro změnu chrudimskému týmu, Dobiáš kouzlil v útočném pásmu, ale Malého nepřekonal.

53:00
    Zakázané uvolnění Chocně.

51:16
    Střela Jiřího Plcha skončila na zadním mantinelu, puku se poté ujali hráči Chocně. Je vidět, že ani jeden nechce udělat zbytečnou chybu.

50:01
    Dundáček raději podržel kotouč pod svojí lapačkou, vhazuje se po jeho pravici.

49:05
    Až nyní zazněla píšťalka čárového rozhodčího, hosté se dopustili ofsajdu.

47:22
    Velmi dlouho se hraje bez přerušení, bojuje se o každý metr ledu.

45:47
    Pavel Beránek se obtáčel kolem branky a snažil se zasunout kotouč k tyčce, chrudimský brankář ale přimáčkl beton včas.

43:31
    Choceň má poslední okamžiky více ze hry, do dobré příležitosti se dostal Pavel Prachař, Dundáček je neomylný.

42:21
    Choceň mohla jít do nadějného protiútoku, nakonec vše pokazila nepřesná přihrávka Lukáše Pilaře.

41:34
    Plch zajel s kotoučem až do brankáře, gól z toho není. Hra je navíc vykázána do středního pásma.

40:01

40:00

39:42
    Pavel Prachař posílá příklep přímo do lapačky Dundáčka. Choceň ve dvojnásobné přesilové hře svého soka mlela, ale vystřelila zhruba jednou.

39:07
    Chrudim oslabení ve třech přežila a hraje v plném počtu.

38:21
    Velmi dlouho se Choceň držela před Dundáčkem, nyní se však sama vyhnala.

37:40
    Choceň je v pěti a doslova mele chrudimskou trojici.

37:07
    A za zdržování hry dostávají další trest! Nyní, tedy ve třech, budou bránit přesilovou hru Chocně.

37:07
    Chrudimští hráči odmítají nastoupit na led, dnes to bude ještě zajímavé!

37:07
    Nyní je však přesilová hra u konce, na trestnou lavici putuje Ugo Dobiáš (CHR) za podražení.

36:31
    Chrudimi se početní výhoda příliš nedaří.

35:40
    Pana Prchala v tuto chvíli nechápu. Robert Bláha (CHC) zastavil unikajícího Králíčka, mělo být nařízenou jednoznačné trestné střílení. Sudí však posílá Bláhu na dvě minuty na trestnou lavici. Při vší úctě, tohle hlavní rozhodčí nezvládl.

35:19
    Choceň to stále zkouší od modré čáry, zřejmě přišla na to, že to je slabina chrudimských gólmanů. Střela Krejzy nyní končí na tyči!

33:34
    Po třetím gólu střídá v chrudimské brance Filipa Amenta Ondřej Dundáček!

33:34
    Vedení však chrudimskému týmu nevydrželo ani minutu. Další skvělou střelu od modré našel ve svém repertoáru LUKÁŠ PILAŘ a o břevno rozvlnil síť za Amentem - 3:3! Asistence: Luboš Pochobradský.

32:50
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Toto by ale mohlo Choceň, konkrétně Malého hodně mrzet. Brankář Chocně velmi zbytečně vyjel za volným pukem proti Králíčkovi, odrazil ho do rohu přímo na jeho hokejku a Králíček ho následně namazal před prázdnou branku PETRU BARTONÍČKOVI, který posílá Chrudim opět do těsného vedení - 3:2! Asistence: Petr Králíček a Marek Sýkora.

32:43
    Choceň hraje v pěti.

31:35
    Až nyní se Chrudimi podařilo usadit v útočné třetině.

30:43
    Petr Pilař (CHC) razantně sekl Bartoníčka do hokejky a po právu dostává dvě minuty na trestné lavici. Nyní opravdu nechápu, čemu se tak vehementně diví.

29:50
    Bartoníčkovu střelu z mezikruží vyrazil Malý do rohu.

28:39
    Oba celky hrají po delší době v plném počtu.

26:52
    Další střela, další gól, navíc v oslabení. Modrou čáru přejel PAVEL PRACHAŘ, opřel se do kotouče a ten skončil v šibenici chrudimské branky - 2:2! Bez asistence.

26:39
    Vyloučeni jsou Pavel Beránek (CHC) a Jan Turčáni (CHR) na dvě minuty za hrubost.

26:39
    V samotném oslabení ujel Pavel Prachař s Pavlem Beránkem, prvně jmenovaný poslal Beránka do samostatného úniku, ten ale neproměnil! Poté ještě došlo k menší šarvátce, za kterou budou padat tresty.

25:45
    Petr Bartoníček hnal do protiútoku, byl podražen Martin Novákem (CHC), který dostává menší trest. Sám Bartoníček ještě nepříjemně zajel dojel do tyče, ale vypadá to, že bude v pořádku.

25:05
    Spartak využívá přesilovou hru a hodně šťastnou brankou se přibližuje na rozdíl jediné branky! JAN KREJZA se opřel mezi kruhy do kotouče a trefil mezeru mezi Amentovými betony - 2:1! Asistence: Luboš Pochobradský.

23:52
    Emoce nyní vzplanuly poté, co David Vacek (CHR) dohrál u mantinelu jednoho z hráčů Chocně a za svůj prohřešek dostává dvě minuty + deset minut za naražení zezadu.

21:33
    Úvod druhé třetiny je velmi rozpačitý, oba celky se nemohou naladit na vlnu z prvního dějství.

20:01

Slušně zaplněný chrudimský stadion tleská skvělému výkonu chrudimskému týmu. Na Chocni je vidět velký zmar a pokud chce něco se zápasem udělat, musí svůj přístup rozhodně změnit. Druhá třetina začne asi v 19:17.

20:00

19:23
    Radim Zrůst měl na hokejce třetí branku, byl sám před prázdnou brankou, ale nepochopitelně přestřeluje!

18:28
    Pavel Beránek (CHC) zastavil rodící se protiútok a již sedí za svůj faul na trestné lavici. Domácí mohou ještě umocnit zmar Chocně.

18:03
    Překrásná kombinace domácích končí druhým gólem v síti Malého! Chrudim rozkombinovala unavenou čtyřku až do prázdné branky, na jejímž konci byl JIŘÍ PLCH - 2:0! Asistence: Marek Kišš a Marek Dvořák.

16:58
    Filip Luňák (CHC) oslabuje svůj mančaft, když je vyloučen za krosček.

16:35
    Filip Procházka postupoval do protiútoku dva na jednoho, byl však již dlouho na ledě, a tak zvolil pouze nahození na branku Spartaku. Vybojoval tím vhazování v útočném pásmu.

15:53
    Králíček vymyslel chytrou přihrávku zpoza branky na Petra Bartoníčka, následná střela končí bez problému u Malého.

14:55
    Spartak začíná mít velice slušné šance! Nyní dostal puk před branku Bláha, jeho jemná teč ale minula těsně pravou tyč Amentovy klece!

14:32
    Lukáš Pilař se zmocnil kotouče na vlastní polovině a dostal se až za modrou čáru, kde vypálil. Ament jeho pokus odrazil do ochranné sítě.

13:18
    Ofsajd Chrudimi.

12:42
    Zdá se mi, že Choceň se začíná postupně rozehřívat. Do dobré příležitosti se nyní dral Luboš Pochobradský, Ament jeho ránu betonem vytěsnil.

11:54
    Chrudimští jsou v pěti, mají k dispozici asi 50 vteřin početní výhody.

11:42
    Menší počet hráčů na ledě svědčí lépe Chocni, další z jejich útoků skončil postavením mimo hru.

10:42
    Početní výhoda Chocně je velmi rychle u konce. Za nedovolené bránění za katr usedl Petr Pilař (CHC). Pokračovat se bude ve čtyřech hráčích na obou stranách, poté přijde zkrácená přesilovka Chrudimi.

09:54
    Tentokrát se však v obraně chrudimského týmu objevilo okénko, čehož využil Tomáš Prachař a mířil sám na branku. Jeho zakončení ztížil Luděk Vích (CHR) a za svůj zásah dostává dvouminutový pobyt na trestné lavici.

09:01
    Chrudim je nyní jednoznačně lepším mužstvem, Dobiáš dostal křižnou přihrávku a vypálil z první. Malý si připsal další důležitý zákrok.

08:26
    Ament musel zlikvidovat střelu Floriána, kotouč zklidnil na své hrudi.

07:31
    Obrovskou šanci na navýšení vedení měl Radek Slavík, jeho bekhendový pokus Malý pouze zpomalil, ale nakonec to stačilo na to, aby se puk zastavil těsně před brankovou čarou! Sám Slavík se ještě snažil dorážet, ale nakonec z toho druhá radost Chrudimi není.

06:30
    Chrudimští hokejisté nesehráli přesilovou hru vůbec špatně, brankář Malý musel předvést několik kvalitních zákroků. Vyloučený Pochobradský je zpět na ledě.

04:30
    Chrudim si za svou píli vybojovala přesilovou hru, za podražení je vyloučen Luboš Pochobradský (CHC).

03:58
    Nahození Sýkory Malý vyrazil pouze před sebe, nikdo v chrudimských barvách ale jeho střelu do choceňské branky dorazit nedokázal.

02:13
    Domácí jsou nyní na koni a daří se jim soupeře dostávat pod tlak. Choceň byla nyní donucena vyhodit na zakázané uvolnění.

01:06
    Druhý tým tabulky vstoupil do zápasu opravdu skvěle a hned na začátku druhé minuty se dostává do vedení! Petr Bartoníček připravil výstavní přihrávku pro PETRA KRÁLÍČKA, kterému stačilo pouze nastavit hokejku před prázdnou brankou - 1:0! Asistence: Petr Bartoníček a Dušan Schweinfurter.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 2. Králíček (Bartoníček, Schweinfurter), 19. Plch (Kišš, Dvořák), 33. Bartoníček (Králíček, Sýkora) - 26. Krejza (Pochobradský), 27. Prachař P., 34. Pilař L. (Pochobradský), 62. Beránek (Stříteský)

HC Chrudim: Ament (34. Dundáček) - Sýkora, Vích, Frýda, Vacek, Dobiáš, Dvořák, Novák, Zrůst, Králíček, Bartoníček, Schweinfurter, Procházka, Turčáni, Urban, Kišš, Plch, Slavík, Holub
    HC Spartak Choceň: Malý (Sajdl) - Novák, Lesák, Luňák, Pokorný, Prachař T., Beránek, Prachař P., Pilař P. Pilař L., Frorián, Krejza, Bláha, Šeda, Král, Pochobradský, Jetmar, Stříteský

Rozhodčí: Prchal - Padevět, Holeček