Středa 06.02.2013, 18:30Krajská liga mužů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

00:01

01:06
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Druhý tým tabulky vstoupil do zápasu opravdu skvěle a hned na začátku druhé minuty se dostává do vedení! Petr Bartoníček připravil výstavní přihrávku pro PETRA KRÁLÍČKA, kterému stačilo pouze nastavit hokejku před prázdnou brankou - 1:0! Asistence: Petr Bartoníček a Dušan Schweinfurter.

02:13
    Domácí jsou nyní na koni a daří se jim soupeře dostávat pod tlak. Choceň byla nyní donucena vyhodit na zakázané uvolnění.

03:58
    Nahození Sýkory Malý vyrazil pouze před sebe, nikdo v chrudimských barvách ale jeho střelu do choceňské branky dorazit nedokázal.

04:30
    Chrudim si za svou píli vybojovala přesilovou hru, za podražení je vyloučen Luboš Pochobradský (CHC).

06:30
    Chrudimští hokejisté nesehráli přesilovou hru vůbec špatně, brankář Malý musel předvést několik kvalitních zákroků. Vyloučený Pochobradský je zpět na ledě.

07:31
    Obrovskou šanci na navýšení vedení měl Radek Slavík, jeho bekhendový pokus Malý pouze zpomalil, ale nakonec to stačilo na to, aby se puk zastavil těsně před brankovou čarou! Sám Slavík se ještě snažil dorážet, ale nakonec z toho druhá radost Chrudimi není.

08:26
    Ament musel zlikvidovat střelu Floriána, kotouč zklidnil na své hrudi.

09:01
    Chrudim je nyní jednoznačně lepším mužstvem, Dobiáš dostal křižnou přihrávku a vypálil z první. Malý si připsal další důležitý zákrok.

09:54
    Tentokrát se však v obraně chrudimského týmu objevilo okénko, čehož využil Tomáš Prachař a mířil sám na branku. Jeho zakončení ztížil Luděk Vích (CHR) a za svůj zásah dostává dvouminutový pobyt na trestné lavici.

10:42
    Početní výhoda Chocně je velmi rychle u konce. Za nedovolené bránění za katr usedl Petr Pilař (CHC). Pokračovat se bude ve čtyřech hráčích na obou stranách, poté přijde zkrácená přesilovka Chrudimi.

11:42
    Menší počet hráčů na ledě svědčí lépe Chocni, další z jejich útoků skončil postavením mimo hru.

11:54
    Chrudimští jsou v pěti, mají k dispozici asi 50 vteřin početní výhody.

12:42
    Zdá se mi, že Choceň se začíná postupně rozehřívat. Do dobré příležitosti se nyní dral Luboš Pochobradský, Ament jeho ránu betonem vytěsnil.

13:18
    Ofsajd Chrudimi.

14:32
    Lukáš Pilař se zmocnil kotouče na vlastní polovině a dostal se až za modrou čáru, kde vypálil. Ament jeho pokus odrazil do ochranné sítě.

14:55
    Spartak začíná mít velice slušné šance! Nyní dostal puk před branku Bláha, jeho jemná teč ale minula těsně pravou tyč Amentovy klece!

15:53
    Králíček vymyslel chytrou přihrávku zpoza branky na Petra Bartoníčka, následná střela končí bez problému u Malého.

16:35
    Filip Procházka postupoval do protiútoku dva na jednoho, byl však již dlouho na ledě, a tak zvolil pouze nahození na branku Spartaku. Vybojoval tím vhazování v útočném pásmu.

16:58
    Filip Luňák (CHC) oslabuje svůj mančaft, když je vyloučen za krosček.

18:03
    Překrásná kombinace domácích končí druhým gólem v síti Malého! Chrudim rozkombinovala unavenou čtyřku až do prázdné branky, na jejímž konci byl JIŘÍ PLCH - 2:0! Asistence: Marek Kišš a Marek Dvořák.

18:28
    Pavel Beránek (CHC) zastavil rodící se protiútok a již sedí za svůj faul na trestné lavici. Domácí mohou ještě umocnit zmar Chocně.

19:23
    Radim Zrůst měl na hokejce třetí branku, byl sám před prázdnou brankou, ale nepochopitelně přestřeluje!

20:00

Slušně zaplněný chrudimský stadion tleská skvělému výkonu chrudimskému týmu. Na Chocni je vidět velký zmar a pokud chce něco se zápasem udělat, musí svůj přístup rozhodně změnit. Druhá třetina začne asi v 19:17.

20:01

21:33
    Úvod druhé třetiny je velmi rozpačitý, oba celky se nemohou naladit na vlnu z prvního dějství.

23:52
    Emoce nyní vzplanuly poté, co David Vacek (CHR) dohrál u mantinelu jednoho z hráčů Chocně a za svůj prohřešek dostává dvě minuty + deset minut za naražení zezadu.

25:05
    Choceň právě vstřelila branku!
    Spartak využívá přesilovou hru a hodně šťastnou brankou se přibližuje na rozdíl jediné branky! JAN KREJZA se opřel mezi kruhy do kotouče a trefil mezeru mezi Amentovými betony - 2:1! Asistence: Luboš Pochobradský.

25:45
    Petr Bartoníček hnal do protiútoku, byl podražen Martin Novákem (CHC), který dostává menší trest. Sám Bartoníček ještě nepříjemně zajel dojel do tyče, ale vypadá to, že bude v pořádku.

26:39
    V samotném oslabení ujel Pavel Prachař s Pavlem Beránkem, prvně jmenovaný poslal Beránka do samostatného úniku, ten ale neproměnil! Poté ještě došlo k menší šarvátce, za kterou budou padat tresty.

26:39
    Vyloučeni jsou Pavel Beránek (CHC) a Jan Turčáni (CHR) na dvě minuty za hrubost.

26:52
    Další střela, další gól, navíc v oslabení. Modrou čáru přejel PAVEL PRACHAŘ, opřel se do kotouče a ten skončil v šibenici chrudimské branky - 2:2! Bez asistence.

28:39
    Oba celky hrají po delší době v plném počtu.

29:50
    Bartoníčkovu střelu z mezikruží vyrazil Malý do rohu.

30:43
    Petr Pilař (CHC) razantně sekl Bartoníčka do hokejky a po právu dostává dvě minuty na trestné lavici. Nyní opravdu nechápu, čemu se tak vehementně diví.

31:35
    Až nyní se Chrudimi podařilo usadit v útočné třetině.

32:43
    Choceň hraje v pěti.

32:50
    Toto by ale mohlo Choceň, konkrétně Malého hodně mrzet. Brankář Chocně velmi zbytečně vyjel za volným pukem proti Králíčkovi, odrazil ho do rohu přímo na jeho hokejku a Králíček ho následně namazal před prázdnou branku PETRU BARTONÍČKOVI, který posílá Chrudim opět do těsného vedení - 3:2! Asistence: Petr Králíček a Marek Sýkora.

33:34
    Vedení však chrudimskému týmu nevydrželo ani minutu. Další skvělou střelu od modré našel ve svém repertoáru LUKÁŠ PILAŘ a o břevno rozvlnil síť za Amentem - 3:3! Asistence: Luboš Pochobradský.

33:34
    Po třetím gólu střídá v chrudimské brance Filipa Amenta Ondřej Dundáček!

35:19
    Choceň to stále zkouší od modré čáry, zřejmě přišla na to, že to je slabina chrudimských gólmanů. Střela Krejzy nyní končí na tyči!

35:40
    Pana Prchala v tuto chvíli nechápu. Robert Bláha (CHC) zastavil unikajícího Králíčka, mělo být nařízenou jednoznačné trestné střílení. Sudí však posílá Bláhu na dvě minuty na trestnou lavici. Při vší úctě, tohle hlavní rozhodčí nezvládl.

36:31
    Chrudimi se početní výhoda příliš nedaří.

37:07
    Nyní je však přesilová hra u konce, na trestnou lavici putuje Ugo Dobiáš (CHR) za podražení.

37:07
    Chrudimští hráči odmítají nastoupit na led, dnes to bude ještě zajímavé!

37:07
    A za zdržování hry dostávají další trest! Nyní, tedy ve třech, budou bránit přesilovou hru Chocně.

37:40
    Choceň je v pěti a doslova mele chrudimskou trojici.

38:21
    Velmi dlouho se Choceň držela před Dundáčkem, nyní se však sama vyhnala.

39:07
    Chrudim oslabení ve třech přežila a hraje v plném počtu.

39:42
    Pavel Prachař posílá příklep přímo do lapačky Dundáčka. Choceň ve dvojnásobné přesilové hře svého soka mlela, ale vystřelila zhruba jednou.

40:00

40:01

41:34
    Plch zajel s kotoučem až do brankáře, gól z toho není. Hra je navíc vykázána do středního pásma.

42:21
    Choceň mohla jít do nadějného protiútoku, nakonec vše pokazila nepřesná přihrávka Lukáše Pilaře.

43:31
    Choceň má poslední okamžiky více ze hry, do dobré příležitosti se dostal Pavel Prachař, Dundáček je neomylný.

45:47
    Pavel Beránek se obtáčel kolem branky a snažil se zasunout kotouč k tyčce, chrudimský brankář ale přimáčkl beton včas.

47:22
    Velmi dlouho se hraje bez přerušení, bojuje se o každý metr ledu.

49:05
    Až nyní zazněla píšťalka čárového rozhodčího, hosté se dopustili ofsajdu.

50:01
    Dundáček raději podržel kotouč pod svojí lapačkou, vhazuje se po jeho pravici.

51:16
    Střela Jiřího Plcha skončila na zadním mantinelu, puku se poté ujali hráči Chocně. Je vidět, že ani jeden nechce udělat zbytečnou chybu.

53:00
    Zakázané uvolnění Chocně.

54:07
    Poslední okamžiky patří pro změnu chrudimskému týmu, Dobiáš kouzlil v útočném pásmu, ale Malého nepřekonal.

54:50
    Útok Chocně je zastaven pro ofsajd, ten je nakonec posouzen jako úmyslný.

56:20
    Hra je velmi rozkouskovaná, hraje se velmi opatrně.

57:36
    Tentokrát je odpískán icing také na druhé straně.

59:06
    Oba celky pouze nahazují kotouče. Řekl bych, že nás prodloužení nemine.

59:46
    Komplikace pro chrudimský tým. Za vražení na hrazení je poslán na trestnou lavici Filip Procházka (CHR) . Bude to ještě krušných čtrnáct vteřin pro Chrudimské.

59:56
    Nahození Lesáka končí u Dundáčka.

60:00

Během šedesáti minut hry se o vítězi nerozhodlo. Na začátku prodloužení bude hrát Choceň ještě poměrně dlouhou přesilovou hru.

60:01

60:32
    Choceň se snažila kombinovat, ale po chybě domácí vyhodili až k Malému.

61:07
    Jenže poté se Spartak vrátil do třetiny a byla z toho střela PAVLA BERÁNKA, která skončila u bližší tyči Dundáčkovy svatyně - 3:4! Asistence: Karel Stříteský.

Konec zápasu. (20:43:11)

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 2. Králíček (Bartoníček, Schweinfurter), 19. Plch (Kišš, Dvořák), 33. Bartoníček (Králíček, Sýkora) - 26. Krejza (Pochobradský), 27. Prachař P., 34. Pilař L. (Pochobradský), 62. Beránek (Stříteský)

HC Chrudim: Ament (34. Dundáček) - Sýkora, Vích, Frýda, Vacek, Dobiáš, Dvořák, Novák, Zrůst, Králíček, Bartoníček, Schweinfurter, Procházka, Turčáni, Urban, Kišš, Plch, Slavík, Holub
    HC Spartak Choceň: Malý (Sajdl) - Novák, Lesák, Luňák, Pokorný, Prachař T., Beránek, Prachař P., Pilař P. Pilař L., Frorián, Krejza, Bláha, Šeda, Král, Pochobradský, Jetmar, Stříteský

Rozhodčí: Prchal - Padevět, Holeček