Columbus – Edmonton 4:3 (po s.n.) | Washington – Boston 4:3 (po pr.) | New Jersey – Tampa 2:5 (kon.)
NY Islanders – Montreal 6:3 (kon.) | Carolina – Buffalo 4:3 (kon.) | Florida – Winnipeg 4:1 (kon.)
NY Rangers – Philadelphia 4:2 (kon.) | Detroit – Colorado 2:1 (kon.) | Chicago – Minnesota 5:3 (kon.)
Vancouver – San Jose 2:3 (po s.n.) | Los Angeles – St. Louis 6:4 (kon.)

3. CBJ G 72 S.BOBROVSKY (03:50:27)

Divoké utkání, branky padaly především v jeho úvodu. Dva body berou nakonec domácí Blue Jackets, kteří byli o něco šťastnější, skóre se přehoupávalo z jedné strany na druhou, dva body ale zůstávají doma v Columbusu. Za něj se mimo jiné trefil i Václav Prospal, který má i druhý bod za asistenci u branky Johnsona a může se tak těšit dobré formě. Dnes byl navíc Václav Prospal vyhlášen první hvězdou utkání!

65:00
    Columbus právě vstřelil branku!

ARTEM ANISIMOV proměňuje rozhodující nájezd!

Letestu proměňuje nájezd!

Anisimov svůj nájezd proměňuje!

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

Třetí třetina branku nepřinesla, rozhodne prodloužení či nájezdy...

40:01

Druhá třetina přinesla "jen" dvě branky, prosadili se Johnson a Paajarvi. O osudu utkání tak rozhodne třetí třetina.

40:00

32:45
    Eager vyloučen za naražení na hrazení.

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 8. MacKenzie (Boll, Erixon), 14. Prospal (Johansen, Letestu), 31. Johnson (Brassard, Prospal), 65. Anisimov - 5. Petry (Belanger, Jones), 19. Whitney (Nugent-Hopkins, Hall), 21. Paajarvi (Gagner, Eberle)

Columbus Blue Jackets: Mason (Bobrovsky od 21. min) - Johnson, Tyutin, Aucoin, Erixon, Prout, Goloubef - Atkinson, Anisimov, Calvert - Foligno, Johansen, Umberger - Dorsett, Letestu, Prospal - Boll, MacKenzie, Gillies.
    Edmonton Oilers: Dubnyk - Schultz J., Schultz N., Petry, Šmíd, Whitney, Peckham - Hemský, Nugent-Hopkins, Hall - Eberle, Gagner, Paajarvi - Jones, Belanger, Yakupov - Brown, Smyth, Eager.