Boston – Florida 4:1 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 1:3 (kon.) | Columbus – Chicago 1:2 (1:2 po s.n.)
Carolina – Washington 2:3 (kon.) | Tampa – NY Islanders 0:2 (kon.) | Winnipeg – NY Rangers 3:1 (kon.)
St. Louis – Arizona 3:0 (kon.) | Minnesota – Colorado 5:3 (kon.) | Dallas – Anaheim 1:2 (0:2 po s.n.)
Vancouver – Nashville 7:4 (kon.) | San Jose – Los Angeles 4:3 (kon.)
Tampa Bay Lightning
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
New York Islanders
Pátek 15.03.2013, 00:30 • Tampa Bay Times Forum • NHL

Dnes to bylo utkání obran a obou brankářů, ovšem úspěšnější byl ten hostující z Islanders. Nabokov totiž nakonec udržel nulu a ve vyrovnaném utkání dovedl svůj tým za vítězstvím. Hosté využili ve druhé třetině svou jedinou přesilovku v zápase a v samém závěru pak přidali trefu do prázdné branky. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešní noci. (03:08:05)

60:00

59:21
    Islanders právě vstřelili branku!
    Tampa navíc dělá chybu v rozehrávce a je rozhodnuto. Po nahrávce MacDonalda dává snadno do prázdné branky BRAD BOYES. Asistence: Andrew MacDonald

58:57
    Obrovský závar před Nabokovem, ovšem ani Stamkos či Malone nedopravili kotouč už za ležícího ruského brankáře a následně Islanders vyhazujjí.

58:42
    Kotouč se po mnoha odrazech dostal mimo kluziště a vhazuje se před brankářem Nabokovem. Domácí si logicky berou oddechový čas a Lindbäck už je na střídačce.

58:10
    Nabokov po tvrdé ráně opět nemusí zasahovat.

57:47
    Závar před bankou Tampy, ovšem Lindbäck nemusí zasahovat.

57:19
    Když už se jí to povedlo, tak v ofsajdu byl přichycen Purcell.

57:10
    Tampa v přechodové fázi opět neúspěšná.

56:52
    Tampě se stále nedaří, na druhé straně ujel Hamonic a prověřil Lindbäcka, který neměl s jeho střelou větší problémy.

56:00
    Tampa musí o každý kotouč hodně bojovat a Martínek nyní znovu osvobozuje svůj tým a posílá kotouč do středního pásma.

55:36
    Nyní od modré pálí nebezpečné Nielsen a Lindbäck znovu vymršťuje svou lapačku. Máme tu poslední komerční pauzu třetí třetiny.

55:28
    Tampa se snaží hrát aktivně, ale i nyní je s kotoučem vytlačena do středního pásma.

54:45
    Gudas znovu pálí a Nabokov je i tentokráte úspěšný.

54:38
    Více jak minutu se domácí snažili dostat do útočné třetiny a když se jim to povedlo, tak Nabokov střelu Gudase od modré vyráží betony.