Rayo Vallecano – Malaga 1:3 (kon.) | Celta Vigo – Barcelona 2:2 (kon.) | Zaragoza – Real Madrid 1:1 (kon.)

shledanou. (19:53:18)

Je konec! Celta Vigo dokázala vybojovat cennou remízu proti slavné Barceloně, která sice v průběhu druhé půle vedla 2:1, nakonec ale o tři body přišla brankou v předposlední minutě řádné hrací doby, kdy se trefil Oubiňa. Na ploše stadionu Municipal de Balaídos tak hned po závěrečném hvizdu propukla oslava skvělého výsledku, který se dnes domácím hrdinům povedl.

90+3
    Poslední minuta nastaveného času, již to vypadá, že se Barcelona bude muset spokojit pouze s bodem.

90+2
    A dokonce se domácí dostávají k rohovému kopu! Z pravé strany rozehrává Fabián Orellana, ale nikdo z jeho spoluhráčů se nedostal do zakončení.

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby, stav je nerozhodný, což je dobrý výsledek pro Celtu Vigo, naopak ztráta pro Barcelonu!

89
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
    No vida! Domácím se podařilo zásluhou BORJI OUBINI vyrovnat! Jeho přesná hlavička z levé strany skončila v síti, Pinto byl naprosto bez šance, je vyrovnáno!

88
    Žlutou kartu dostává Sergio Busquets za faul na polovině soupeře.

86
    Cabral sprintuje za míčem směrem k brance hostů, ale Dani Alves situaci dokázal vyřešit, míč končí u Pinta.

84
    Naposledy střídají i hosté, Fàbregase střídá Busquets.

82
    Domácí naposledy střídají, střelce jediného domácího gólu Natxa Insu střídá Lévy Madinda.

80
    Začíná poslední desetiminutovka utkání, Barcelona vede 2:1, domácí to budou mít s vyrovnáním hodně těžké.

79
    Ale Demidov obranným zákrokem tuto kombinaci přerušuje.

78
    Alves kombinuje s Messim na pravé straně u pokutového území soupeře.

77
    Kombinace hostů na polovině hřiště, s příchodem Xaviho se úroveň fotbalu FCB zvedl, to je patrné.

75
    Barcelona již vede a je to vidět i na jejím herním projevu!

73
    Barcelona právě vstřelila branku!
    LIONEL MESSI se konečně trefuje, dává svůj třiačtyřicátý gól sezóny, když si nejlépe naběhl na přihrávku Tella z levé strany a z místa pokutového kopu placírkou překonává Varase.