Kerkrade – Eindhoven 2:2 (kon.) | Heracles – Alkmaar 1:2 (kon.) | Arnhem – Zwolle 2:1 (kon.)
Waalwijk – Den Haag 4:0 (kon.) | Ajax – Nijmegen 4:1 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
2:1 (2:0)
PEC Zwolle
Neděle 31.03.2013, 14:30Nizozemská Eredivisie

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. (16:22:58)

A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec dopadlo lépe pro Vitesse. Domácí vyhráli 2:1 a stále tak bojují o mistrovský titul. Vitesse poslal do vedení Bony Wilfried a o několik minut později přidal druhou branku Havenaar. Ve druhém poločase dokázalo Zwolle snížit, když se trefil Valpoort. Žádná další branka ale už nepadlo a Vitesse tak zaslouženě vyhrálo.

90+3
    Žlutou kartu uviděl hostující Lachman.

90+3
    Vypadá to, že Vitesse vybojuje hodně cenné tři body.

90+1
    Domácí rozehráli roh do nohy a Bony nakonec o míč přišel.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty.

90
    Rohový kop pro domácí.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Z dálky to zkusil Saymak, ale s jeho přízemní střelou si nakonec domácí brankář poradil.

88
    Žlutou kartu uviděl domácí Janssen.

87
    Z dálky napřáhl Ibarra, ale míč skončil těsně vedle!

85
    I tentokrát se hosté v pohodě ubránili.

84
    Do dobré šance se dostal střídající van der Struijx, ale jeho ránu hostující brankář zneškodnil. Rohový kop pro Vitesse.

83
    Domácí drží míč a šetří cenné vteřinky. Konec zápasu bude ale ještě hodně zajímavý.

81
    Domácí střídají. Dohrál Havenaar a přišel van der Struijx.

79
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Hosté se nakonec přeci jen dočkali. Po centru z levé strany se dostal ve vápně k míči ARSENIO VALPOORT, který prostřelil domácího brankáře a snížil na rozdíl jedné branky.