Dallas – Los Angeles 2:3 (kon.) | Philadelphia – Washington 5:4 (po pr.) | Columbus – Anaheim 2:1 (po pr.)
Buffalo – Boston 0:2 (kon.)
Buffalo Sabres
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
Boston Bruins
Pondělí 01.04.2013, 01:30 • HSBC Arena Buffalo • NHL

To je pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost. (04:13:02)

1. hvězda: BOSTON Anton Khudobin (26/26)
    2. hvězda: BOSTON David Krejčí (1+1)
    3. hvězda: BUFFALO Ryan Miller (31/33)

Hosté potvrdili, že byli označování jako favorité utkání a odváží si z Buffala 2 body! Skóre otevřel až v 53. minutě David Krejčí. Domácí museli otevřít obranu, to však vedlo k další brance, kterou o 3 minuty později vsítil Nathan Horton.

60:00

59:54
    Seidenberg se pokusil trefit branku přes celé hřiště, ale těsně minul. 6 vteřin před koncem se bude vhazovat před Khudobinem.

59:29
    Šavle zamčely Boston v útočném pásmu.

58:49
    Vhazování ve středu hřiště vyhráli hosté, ale ihned zkusili trefit prázdnou branku – bez úspěchu. Vyústilo z toho zakázané uvolnění.

58:40
    Oddechový čas pro domácí.

58:11
    Miller na střídačce, Buffalo to zkusí v 6!

56:40
    Tři na jednoho nyní ujeli hráči Bostonu, Marchand příliš spěchal a zbytečnou střelou ze špatné pozice akci zazdil.

55:34
    Bruins právě vstřelili branku!
    A rázem je to 0:2! Lucic zavezl kotouč do útočného pásma, zadovkou našel Krejčího, který střílenou přihrávkou nabídl NATHANOVI HORTONOVI gól a ten se nemýlil!
    Asistence: David Krejčí, Milan Lucic.

52:54
    Hosté otevírají skóre! Lucic vybojoval puk v rohu pásma, puk se dostal k Hortonovi, který ihned vypálil. Jeho střelu však zastavil beton Millera, u puku byl ale hned DAVID KREJČÍ, který touš uklidil do sítě!
    Asistence: Nathan Horton, Matt Bartkowski.

52:35
    Boychuk taktéž mířil nepřesně.

52:09
    Pysykova rána golfem mířila těsně nad branku.

51:50
    Hosté pouze vyhazují na zakázané uvolnění.

50:49
    Ehrhoff si vybruslil po modré čáře na střed hřiště a vyslal technickou střelu, Khudobin připraven.

49:31
    Lucic se opět dostal ke střele, ale Miller pouze nastavil beton a pokus zneškodnil.

49:09
    Lucicovu střelu zblokoval jeden z obránců mimo hrací plochu.

47:49
    Bergeronova lajna nyní vytvořila menší závar kolem Millerovi svatyně, k přímému ohrožení domácího brankáře však nedošlo.