Jablonec – Plzeň 2:1 (kon.) | Liberec – Teplice 2:0 (kon.) | Olomouc – Sparta 2:4 (kon.)
FK Jablonec
2:1 (0:1)
FC Viktoria Plzeň
Středa 03.04.2013, 16:30 • Chance aréna, Jablonec • Pohár FAČR

První čtvrtfinálové utkání mezi Jabloncem a Plzní je minulostí. Domácí dokázali dokonat obrat v druhém poločase a díky dvěma brankám Pitáka duel otočit. Slibnější pozici do odvety tak mají Severočeši, kteří budou 10. dubna v Plzni hájit jednobrankový náskok. (18:30:23)

90+1
    Jablonec drží svého soupeře daleko od své svatyně. Vypadá to, že Severočeši dnes zvítězí!

90
    Hlavní rozhodčí Kovařík nastaví 2 minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Plzeň se dostala až před branku Špita. Nebezpečí ale dlouhým odkopem odvracel Rossi.

88
    Hosté se snaží o závěrečný tlak. Baumit ale odolává a spolehlivě brání.

87
    Hrstka jabloneckých fanoušků se dožadovala odpískání faulu na Nováka. Píšťalka rozhodčího Kovaříka ale zůstala němá.

86
    Odchází jablonecký hrdina Piták. Jeho místo zaujal Kubista.

85
    Hejda fauloval Třešňáka. Jablonec se svoji rozehrávkou nikam nespěchá.

84
    Hosté naposledy vystřídali. Odpracováno má dnes Adamov, který přepustil své místo Bakošovi.

83
    Severočeši se snaží kontrolovat zbývající minuty utkání a zatím se jim to daří znamenitě.

82
    Viktoriáni už příliš času na vyrovnání nemají. Samotné dění se hlavně odehrává daleko od jablonecké svatyně.

81
    Procházkův centr si v poklidu pohlídal Špit a bez problému jej stáhl ze vzduchu.

80
    Západočeši střídají. Odešel Tecl a místo něj přišel Kolář.

79
    Další žlutou kartu dostává domácí Třešňák zřejmě za zdržování hry.

77
    Štochl se dostal ke střele z hranice šestnáctky. Jeho pokus byl ale hodně nepřesný a skončil na tribuně.

76
    Jablonec právě vstřelil branku!

Balon si na penaltový puntík postavil KAREL PITÁK a přesnou ranou k tyči posílá Severočechy do vedení – 2:1.