Real Sociedad – Malaga 4:2 (kon.) | Real Madrid – Levante 5:1 (kon.) | La Coruňa – Zaragoza 3:2 (kon.)
Barcelona – Mallorca 5:0 (kon.)
FC Barcelona
5:0 (4:0)
RCD Mallorca
Sobota 06.04.2013, 22:00Španělská LaLiga

To je dnes ode mě vše. Přeji Vám dobrou noc a u dalších on-line přenosů na počtenou. (23:53:06)

A je dobojováno! Ve druhém poločase docílil Fabregas hattricku a Barcelona tak v dnešním zápase porazila svého soupeře 5:0. Druhá půle již nebyla tak živá jako ta první a v závěru to již bylo čekání na konec, což ale určitě dnešní podívanou nijak nesnížilo. Zajímavostí byl dnes návrat obránce Erica Abidala zpět do hry, který se vrátil po zdravotních problémech.

90+1
    Hra se odehrává především ve středu pole pod taktovkou Barcelony.

90+1
    Sudí přidá nad rámec řádné hrací doby pouze 1 minutu.

90
    Další závar před brankářem Aouatem vyřešil až Nunes, který odkopl míč alespoň za pomezní lajnu.

89
    Hra již výrazně opadla. Je to již spíše čekání na závěrečný hvizd.

88
    Mallorka vycítila šanci aspoň na čestný úspěch a snaží se napadat rozehrávku domácích.

87
    Barca je i přes oslabení stále u balónu a hraje si svoji hru.

86
    Alexis hrál až do teď přes zranění a nyní již toho má asi dost a jde z placu. Barcelona bude dohrávat utkání o 10 hráčích v poli, neboť již Barcelona nemůže střídat.

85
    Jonathanovi míč utekl až do zámezí. Vykopávat bude brankář Aouate.

84
    Marti se teď snažil dostat hned přes dva obránce Barcelony, ale tvrdě narazil a o míč přišel.

83
    Song se provinil faulem a u míče jsou hosté.

82
    Rychlý protiútok Mallorky zastavil včasným obranným zákrokem Abidal a dopředu může jít Barcelona.

81
    Obránci Mallorky dobře zasáhli a odzbrojili od míče Jonathana.

80
    Do konce dnešního zápasu zbývá přibližně něco okolo deseti minut.

79
    Mallorka teď měla k dispozic dva rohové kopy, ale oba dva centry obrana společně s brankářem Pintem bez potíží ubránila.

78
    Alfaro se dobře uvolnil přes obránce a zpoza vápna vystřelil. Jeho pokus prosvištěl jen těsně vedle levé tyče branky.

77
    Barcelona skvěle kombinuje a dělá si soupeřem, co chce. Další akci domácích zastavil až Kevin, který zblokoval centr Alexise.