USA – Švédsko 7:0 (kon.) | Česko – Norsko 3:1 (kon.) | J. Korea – Rusko 1:2 (kon.)
Kanada – Itálie 5:0 (kon.)
Kanada
5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
Itálie
Sobota 13.04.2013, 12:00MS sledge hokej

Viděli jsme jednoznačné utkání, kde vládli hráči Kanady a nenechali soupeře proniknout do závažné akce. Kanada zaslouženě vyhrála 5:0 a tyto body se jim do tabulky velmi hodí. Ode mne je to vše, přeji Vám hezký zbytek dne. (13:44:18)

45:00

44:52
    Utkání se dohrává za brankou Kanady.

44:06
    Italové nahazují puk do útočného pásma, tam ale nikdo nebyl a ani nebude, jelikož u puku byl nejrychleji rudý obránce.

43:10
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a o vítězi je zřejmě rozhodnuto.

42:35
    Obránci Kanady nepustili protihráče do žádné šance, ani do téhle, ze které by bylo stoprocentní ohrožení.

41:53
    U puku Italové, kteří těsně za polovinou hrací plochy ztrácejí puk a do protiútoku vyráží excelentní Kanada.

40:12
    Rozbíhá se nám poslední pětiminutovka třetí třetiny.

38:02
    V brance Itálie se tentokrát neobjevil puk, ale ocitli se tam hráči Kanady a Itálie.

36:45
    Itálie se konečně dostala z tlaku Kanady a podniká útok, který je ovšem neúspěšný.

34:34
    Kanada je stále v útočné třetině a nedovoluje Italům dostat se z tlaku.

32:49
    Brankář Itálie hokejkou likviduje střelu od modré čáry.

31:18
    Kanada právě vstřelila branku!
    Nádherná branka domácích! DIXON jel sám na brankáře Itálie a v klidu poslal puk za záda brankáře.

30:30
    Rozjela se nám třetí třetina zápasu a Kanada opět v útočném pásmu.

30:01

Druhá třetina nám přinesla více branek než třetina první a Kanaďané by si měli vedení udržet a možná se budou snažit navýšit vedení. Po dvou třetinách tedy 4:0 pro Kanadu.

30:00

29:33
    Posledních pár vteřin druhé třetiny a Kanada střelou pod horní tyč navyšuje vedení! Trefil se kapitán WESTLAKE, který se zapisuje na listinu střelců již podruhé.