Toronto – Montreal 5:1 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 0:1 (po pr.) | Carolina – Boston 4:2 (kon.)
Washington – Tampa 6:5 (po pr.) | Florida – Pittsburgh 1:3 (kon.) | Minnesota – Columbus 2:3 (0:2 po s.n.)
Dallas – San Jose 2:1 (kon.) | Edmonton – Calgary 1:4 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 2:1 (kon.)
St. Louis – Chicago 0:2 (kon.) | Buffalo – Tampa 3:1 (kon.)

Roman Polák (STL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:05
    Michael Frolík (CHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:41 (21:16:48)

1. Bryan Bickell (STL) 1+0
    2. Corey Crawford (CHI) 30 zák., 0 gólů, 100%
    3. Brian Elliott (STL) 24 zák., 2 góly, 92,3%

Je dobojováno. Chicago poráží St. Louis na jeho ledě 2:0 a potvrzuje pozici lídra celé soutěže. To Bluesmani budou muset ještě tvrdě bojovat o play-off.

Viděli jsme utkání, ve kterém vládli především oba brankáři. První branka tak padla až ve 25. minutě z hole hostujícího Bickella. Klid na hokejky Blackhawks pak dodal ve 47. minutě Marián Hossa, který se trefil ve vlastním oslabení. Hráčům St. Louis nelze upřít snaha, ale všechny jejich pokusy skončily na spolehlivě chytajícím Crawfordovi, který domácím nedovolil ani vstřelit kontaktní gól.

Střely na branku ve 3. třetině – 12:7

Střely na branku celkem – 30:26

60:00

59:57
    Kotouč létá před Crawfordem, ale ne a ne si najít cestu za jeho záda.

59:39
    Domácí nastěhováni v pásmu, ale už nemají čas.

59:01
    Poslední minuta.

58:33
    Domácí už hráli bez brankáře. Saad se ocitl s pukem v útočném pásmu, ale rozhodl se hrát na krásu a až před opuštěnou klec se neprokličkoval.

58:15
    Elliott už málem sprintoval na střídačku, ale domácím byl odpískám ofsajd.

58:05
    Oboustranné vyloučení. Za vzájemnou strkanici odešli na trestnou lavici Sobotka s Bollandem. Bude se hrát 4 na 4.

57:26
    Kane se málem dostal do samostatného úniku, ale přihrávka byla pro něj přece jen příliš dlouhá a prudká.

57:18
    Backes vystřelil zdálky a Crawford zasáhl s přehledem lapačkou.

56:30
    Domácí se snaží pálit z každé pozice. Neujala se ani jedovka Pietrangela.

56:02
    Další šance Chicaga. Shaw nejprve vyprášil Elliottovy betony. O chvíli později pak stejný hráč efektně tečoval nahození od modré, ale Elliott předvedl krásný semafor!