Toronto – Montreal 5:1 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 0:1 (po pr.) | Carolina – Boston 4:2 (kon.)
Washington – Tampa 6:5 (po pr.) | Florida – Pittsburgh 1:3 (kon.) | Minnesota – Columbus 2:3 (0:2 po s.n.)
Dallas – San Jose 2:1 (kon.) | Edmonton – Calgary 1:4 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 2:1 (kon.)
St. Louis – Chicago 0:2 (kon.) | Buffalo – Tampa 3:1 (kon.)
HC Škoda Plzeň
5:2 (2:1, 3:1, 0:0)
Berani Zlín
Neděle 14.04.2013, 18:15 • ČEZ Aréna • Generali play off Tipsport extraligy

58:50
    Oboustranné vyloučení. Tomáš Fořt a Tomáš Frolo dostali po 2 minutách, menší trest dostal i domácí Nicholas Johnson – hosté ještě hrají přesilovku 4 na 3.

57:07
    Oboustranné vyloučení. Oldřich Horák a Jozef Balej inkasovali po 2 minutách za hrubost.

55:29
    A tísněný Čajánek ideálně našel Ondráčka, který se ještě lépe uvolnil až před Mazance – všemu chyběla gólová tečka – zlínský forvard nepropálil betony domácího brankáře!

54:30
    Přesilovka Plzně. Patrik Petruška si vynutil faul Petra Zámorského, který je potrestán 2 minutami za hákování.

53:27
    Bomba Lva bez přípravy z mezikruží trefila Štůralu, který vzápětí přikryl puk a oddychl si. Vše sleduje vyprodaní zimní stadion – 8 236 diváků.

50:38
    Přesilovka Plzně. Milan Kostourek je vykázán na 2 minuty za držení protihráče.

42:55
    Bude se hrát 4 na 4. Petr Leška je penalizován 2 minutami za vysokou húl.

41:53
    Přesilovka Zlína. Tomáš Frolo je potrestán 2 minutami za hákování. Domácí obránce hasil požár po podařené akci Zlína.

40:40
    Velká příležitost indiánů, ale Štůrala výborným zákrokem zachránil hosty od další pohromy.

Do branky Zlína se staví Tomáš Štůrala.

39:51
    Oboustranné vyloučení. Petr Vampola i Oldřich Horák vyfasovali 2 + 2 minuty za hrubost.

39:50
    Petr Vampola po otočce nepropálil Sedláčka a měl si co ještě říci s Oldřichem Horákem, došlo ke krátké bitce, kterou jasně na body vyhrál domácí útočník.

37:30
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Do otevřené obrany vlétlo plzeňské duo,které si dvakrát vyměnilo puk a vše vyšperkoval TOMÁŠ SÝKORA, který přehodil beton Jakuba Sedláčka, 5:2! Asistence: Patrik Petruška.

31:03
    Ve velké příležitosti se ocitl Bedřich Köhler, ale Marek Mazanec jej vychytal lapačkou!

30:10
    Lev našel Vampolu, který objel klec, ale ve velké rychlosti nedokázal zakončit do prázdné branky!

27:00
    Dlouho se hosté z kontaktního zásahu neradovali. TOMÁŠ VLASÁK zasekl na levém kruhu puk, vybruslil do středu a švihem překonal Jakuba Sedláčka mezi betony, zlínský brankář zřejmě nic neviděl, protože neprojevil ani tu nejmenší snahu zabránit puku na cestě do sítě, 4:2! Asistence: Nicolas St. Pierre.

26:41
    Zlín právě vstřelil branku!
    PETR HOLÍK předvedl vydařený blafák do bekhendu a vrací Zlínské na dostřel jediné branky, 3:2!

26:41
    Bylo nařízeno trestné střílení.

24:30
    Přesilovka Zlína. Vojtěch Mozík inkasuje 2 minuty za podražení.

24:03
    Tak Köhler si 2 minuty neodpočinul. Na modré napřáhl JAKUB JEŘÁBEK a Jakub Sedláček se jenom ohlédl, 3:1! Asistence: Petr Vampola a Pavel Kašpařík.

22:35
    Přesilovka Plzně. 2 minuty si odpočine Bedřich Köhler, který se provinil vysokou holí.

18:44
    Přesilovka Plzně. Oldřich Horák je vykázán na 2 minuty za držení protihráče.

14:37
    MARTIN STRAKA vyjel zpoza branky, otočil se, švihem vypálil k bližší tyčce a zvedl ruce nad hlavu. Ani on neměl ponětí, kudy kotouč propadl za Jakuba Sedláčka, domácí otáčejí vývoj utkání, 2:1! Asistence: Nicholas Johnson a Jan Kovář.

14:06
    Sedláčkovo kouzlo na plzeňském ledě odčaroval JOZEF BALEJ, který bekhendovou střelou trefil horní růžek zlínské branky, dobrou práci odvedl mladý Petruška. Asistence: Patrik Petruška.

11:52
    Přesilovka Plzně. Patrik Urbanec usedá k časoměřičům na 2 minuty za hákování.

09:46
    Stejně jako včera se do vedení dostávají hosté. Puk se na útočné modré odrazil od rozhodčího tak, že se Zlín dostal do brejku, Kostourek šikovně našel na modré TOMÁŠE LINHARTA, který potáhl puk na levý kruh a trefil se švihem nad beton Marka Mazance, 0:1! Asistence: Milan Kostourek a Jaroslav Balaštík.

06:14
    Přesilovka Zlína. Lukáš Poživil dostal 2 minuty za nedovolené bránění.

03:18
    Pohotová střela Balaštíka z levého kruhu – Mazanec včas srazil chrániče!

02:48
    Straka z dobré pozice neprostřelil Sedláčka po příhře Kováře.

Jan Skalák

Branky a nahrávky: 15. Balej (Petruška), 15. Straka (Johnson, Kovář), 25. Jeřábek (Vampola, Kašpařík), 27. Vlasák (Pierre), 38. Sýkora (Petruška) – 10. Linhart (Kostourek, Balaštík), 27. Holík

HC Škoda Plzeň: Mazanec (Svoboda) – Slovák, Hanzlík, Poživil, Jeřábek, Frolo, St. Pierre, Mozík, Boháč – Johnson, Kovář, Straka – Kratěna, T. Sýkora, Lev – Balej, Kašpařík, Vlasák – Dvořák, Vampola, Petruška
    Berani Zlín: J. Sedláček (Štůrala) – Tesařík, Řezníček, Hamrlík, Linhart, Urbanec, Matějíček, Horák, Zámoský – Okál, Čajánek, Veselý – Balaštík, Leška, Köhler – Šlahař, Holík, Čech – Fořt, Kostourek, Ondráček – P. Sedláček

Rozhodčí: Fraňo, Jeřábek – Barvíř, Blümel

Diváci: 8 236