Kukuškin – Hájek 1:2 (kon.) | Ignatik – Veselý 0:2 (kon.)
2
7 7
Úterý 16.04.2013, 13:36Challenger Řím 2 (antuka)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (15:16:37)

Ve druhém kole si Jiří Veselý zahraje proti Němci Björnu Phauovi, který přehrál domácího hráče Alessia Di Maura hladce 6:2 a 6:0. Na turnaji je Němec nasazeným hráčem číslo sedm, na světovém žebříčku je aktuálně na 144. místě.

Český tenista dnes předčil svého soupeře hlavně na podání, kde soupeře zaznamenal celkem sedmnáct dvojchyb, což je hodně. Naproti tomu ale Ignatik zaznamenal šest es, z čehož vyplývá, že na podání značně riskoval. I tak ale tento zápas prohrál a s turnajem se tak loučí již v prvním kole!

Konec zápasu

6:7
    A je konec! Jiří Veselý "prolétl" zkrácenou hrou, díky čemuž získává druhý set a po hodině a devětatřiceti minutách vítězí v této bitvě 7:5 a 7:6 (2)!

1-4
    Dvojchyba Veselého, první bod pro Ignatika.

0-4
    Český tenista zatím ve zkrácené hře druhé sady suverénní, 4:0!

0-3
    I druhé podání soupeře získává Veselý, který jde do vedení na 3:0!

0-2
    I druhý bod získává Veselý, kterému se tak povedl minibrejk.

0-1
    První bod tajbrejku pro Veselého.

6:6
    Ignatik nakonec nepřipouští žádné komplikace při svém podání a srovnává stav ve druhém setu na 6:6, budeme svědky tajbrejku!