Celta Vigo – Atlético 1:3 (kon.) | Real Madrid – Malaga 6:2 (kon.)
Celta de Vigo
1:3 (0:0)
Atlético Madrid
Středa 08.05.2013, 19:30Španělská LaLiga

Vigo si tedy nepřipsalo ani bod a zůstane tak na sestupové příčce. Skóre otevřel ve 47. minutě Costa, v 67. minutě navršil skóre na 0:2 Juanfran. V 84. minutě skóroval Fernandez a vše mohlo být ještě zajímavé, ale o 2 minuty později naděje domácích ukončil Falcao. To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost. (21:22:22)

90+3
    Turan si nádherně narazil s Falcaem, ale první jmenovaný tváří v tvář Varasovi neuspěl, když trefil pouze tyč!

90+2
    Akce hostů už byla příliš překombinovaná, finální zakončení Falcaa síť nerozvlnilo.

90+1
    Madridští budou zahrávat rohový kop.

+3
    Nastavovat se budou 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Dění už není nějak dramatické, zápas se spíše dohrává kolem středového hřiště.

86
    Atlético právě vstřelilo branku!

Kdo jiný, než RADAMEL FALCAO! Kanonýr Atletica ukončuje možné šance na vyrovnání! Z bezprostřední blízkosti brankáři nedal nejmenší šanci.

84
    Celta de Vigo právě vstřelilo branku!

Tak přeci jen malé zdramatizování! Adrianovu střelu Courois zneškodnil, ale k odraženému míči se dostal AUGUSTO FERNANDEZ a brankáře Atletica propálil!