Pescara – AC Milán 0:4 (kon.) | Sampdoria – Catania 1:1 (kon.) | Siena – Fiorentina 0:1 (kon.)
Turín – Janov 0:0 (kon.) | Atalanta BC – Juventus 0:1 (kon.) | Inter – Lazio 1:3 (kon.)
Bologna – Neapol 0:3 (kon.) | Cagliari – Parma 0:1 (kon.) | Palermo – Udinese 2:3 (kon.)
UC Sampdoria
1:1 (1:0)
Calcio Catania
Středa 08.05.2013, 20:45 • Stadio Luigi Ferraris, Janov. • Italská Serie A

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji krásnou dobrou noc. (22:56:44)

Domácí tým nakonec těsné vedení neudržel, když v 68. minutě po zaváhání brankáře Da Costy vyrovnal Spolli, nutno říct, že tato branka zřejmě padla z ofsajdu. Sampdoria mohla poté ještě vrátit vedení zpátky na svou stranu, v obrovské šanci trefil střídající Sansone pouze tyč, ale skóre se už nezměnilo. O vyrovnanosti tohoto duelu svědčí také držení míče: 51 % – 49 %.

90+4
    Obiang se mohl stát hrdinou večera, ve velké šanci v bezprostřední blízkosti možná stačilo jen vystřelit, ovšem domácí hráč si míč zpracovat a teprve poté střílel a trefil pouze nohu bránícího protihráče.

90+3
    Domácí tráví poslední vteřiny zápasu u branky soupeře, ale ke střele se dostat nemohou.

90+2
    Gonzalo Bergessio je nakonec vystřídán, na poslední minuty nastupuje Edgar Cani.

90+1
    Bergessio zůstává ležet na trávníku a hra je přerušena.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Hosté si vynutili faul na polovině soupeře, daleko od své brány, takže mohou v klidu šetřit cenné vteřiny a minuty.

89
    Domácí mají míč na kopačkách, ale přes zahuštěnou obranu soupeře se neprochází moc jednoduše. Čas se neúprosně krátí.

87
    Domácí podruhé střídají. Ze hřiště odejde Andrea Poli a nahradí ho Gianni Munari.

86
    Sansoneho pokus byl tečován hlavou jednoho z protihráčů přesně pod horní tyčku a Frison musel míč vyboxovat nad branku.

85
    Domácí fanoušci si přejí gól, ovšem po rohovém kopu se k němu jejich miláčci ani nepřiblížili.

84
    De Silvestriho pokus byl zblokován a míč končí v zámezí, bude to roh.

83
    Sergio Gontan na hřišti dlouho nepobyl a už vidí žlutou kartu.

82
    Teď se domácí dožadovali odpískání pokutového kopu, ale pokračuje se dál.

81
    Domácí teď zatlačili soupeře v jeho obranném pásmu, míč ovšem nakonec končí za brankou a Frison s odkopem vůbec nespěchá.

79
    Navíc přichází střídání na hostující straně. Dohrál Francesco Lodi, štěstí na posledních deset minut zkusí Sergio Gontan.