Pescara – AC Milán 0:4 (kon.) | Sampdoria – Catania 1:1 (kon.) | Siena – Fiorentina 0:1 (kon.)
Turín – Janov 0:0 (kon.) | Atalanta BC – Juventus 0:1 (kon.) | Inter – Lazio 1:3 (kon.)
Bologna – Neapol 0:3 (kon.) | Cagliari – Parma 0:1 (kon.) | Palermo – Udinese 2:3 (kon.)
Atalanta Bergamo
0:1 (0:1)
Juventus FC
Středa 08.05.2013, 20:45 • Stadio Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo • Italská Serie A

Juventus si dnes dokráčel k dalšímu vítězství, když měl zápas po celých devadesát minut pod svojí kontrolou a soupeři toho moc nedovolil. Jedinou branku utkání vstřelil v 18. minutě Matri, který tak vystřelil Juventusu tři body.

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám dobrou noc. (22:52:24)

90+1
    Juventus má míč ve své moci a hlídá si poslední minuty zápasu.

90
    Nad rámec zápasu budou nastaveny 2 minuty.

89
    Tentokrát se ke střele dostal Giaccherini, ale ani on nedokázal trefit branku.

87
    Z hranice velkého vápna vystřelil Vidal a poslal svůj pokus těsně vedle pravé tyče.

85
    Anelka se snažil dostat do vápna, ale neúspěšně.

83
    Na druhé straně se dostal ke střele Scaloni, který svůj pokus poslal jen do bránícího hráče.

81
    Velmi blízko vstřelení branky byl Vidal, který z výhodné pozice trefil jen Consigliho.

79
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Del Grosso, přichází Parra.

78
    Juventus zahrával rohový kop, po kterém se do zakončení nikdo z týmu hostí nedostal.

76
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází De Ceglie, přichází Peluso.

75
    Cigarini obdržel žlutou kartu, když fauloval na vlastní polovině.

74
    Juventus stále kombinuje na útočné polovině, ale k ohrožení branky se nedokáže dostat.

72
    Tempo hry je v posledních minutách velmi nízké, když si Juventus hlídá svůj jednogólový náskok.

69
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Carmona, přichází Moralez.