Pescara – AC Milán 0:4 (kon.) | Sampdoria – Catania 1:1 (kon.) | Siena – Fiorentina 0:1 (kon.)
Turín – Janov 0:0 (kon.) | Atalanta BC – Juventus 0:1 (kon.) | Inter – Lazio 1:3 (kon.)
Bologna – Neapol 0:3 (kon.) | Cagliari – Parma 0:1 (kon.) | Palermo – Udinese 2:3 (kon.)
Cagliari Calcio
0:1 (0:0)
Parma Calcio 1913
Středa 08.05.2013, 20:45 • Stadio Is Arenas • Italská Serie A

Já se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek svátečního dne. (22:38:18)

Nevím, jestli zaslouženě, ale hráči Parmy vítězí a upevňují si tak svoji příčku v tabulce. Po vyrovnaném prvním poločase, začali ten druhý lépe domácí. Měli více šancí, aktivně napadali a s Parmou to vůbec nevypadalo dobře. Mezitím co hrstka diváků na Stadio Is Arenas očekávala branku svých svěřenců na druhé straně se po rohovém kopu trefil Aleandro Rosi a rozhodl tak o vítězi dnešního utkání.

90+3
    Domácí už jsou v křeči, nedaří se jim ani přesně přihrát.

90+2
    Rossettini poslal dlouhý pas až do šestnáctky, tam byla připravená obrana Parmy.

90+1
    Přibližně dvě minuty do konce utkání a hra je stále na útočné polovině Parmy. Nejspíš je rozhodnuto.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Domácí se snaží ještě zahrozit, ale vůbec jim to nevychází. Parma už si své vítězství hlídá. A to převážně na útočné polovině.

89
    Amauri chce potvrdit vítězství svého týmu, je neustále v šancích.

87
    A znovu u míče Amauri, jeho střelu na poslední chvíli zablokoval jeden z bránících.

86
    Amauri v minimálním ofsajdu.

85
    Tlak Parmy už není takový, útočit začínají i domácí.

84
    Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Nainggolan, přichází Ekdal.

82
    Po vstřelené brance jsou hosté aktivnější, nyní dokázali dvakrát znovu zahrozit, bohužel pro ně netrefili branku.

80
    Parma právě vstřelila branku!
    Po zahrání rohového kopu jeden z hostujících hráčů ohrozil branku, když hlavou mířil doprostřed branky, tam byl připravený Agazzi, který míč vyrazil pouze před sebe. Tam byl pohotový ALEANDRO ROSI, ten už jen dokopl míč do prázdné branky – 0:1!

79
    Biabiany chytře odcentroval, bohužel pro hosty na jeho míč nikdo nenaskočil.

78
    Střídání v týmu Parma FC: ze hřiště odchází Belfodil, přichází Palladino.

78
    Další odvrácené nebezpečí, ale znovu na rohový kop.

77
    Murru vyslal nebezpečný centr do malého vápna, hostující obránce radši odkopl míč na rohový kop.