Rusko – Chorvatsko 0:0 (kon.) | Rakousko – Švédsko 1:1 (kon.) | Slovensko – Švýcarsko 2:2 (kon.)
Ukrajina – Itálie 1:2 (kon.)
Slovensko
2:2 (1:2)
Švýcarsko
Středa 08.05.2013, 18:00 • Štadión Pod Dubňom, Žilina • Mistrovství Evropy U17

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek svátečního dne. (19:47:31)

Střely na branku: Slovensko 7:7 Švýcarsko.

Střely celkem: Slovensko 11:13 Švýcarsko.

Slovensko v tabulce zůstává na 1. příčce a na svém kontě má 4 body. Celkové skóre je 3:2. Švýcarsko se v tabulce dostalo na příčku 3. a na svém kontě má 1 bod. Celkové skóre je 2:3.

Sudí Stojanov dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak utkání, ve kterém Slovensko remizovalo se Švýcarskem 2:2. Do vední šli hosté, kteří během pár minut vedli o dvě branky. O tu první se postaral Trachsel a druhý gól přidal Kamber. V závěru prvního poločasu snížil na 1:2 Varga. Ve druhém poločase zaznamenal branku Slaninka a díky němu skončil zápas nerozhodně 2:2.

80+2
    Slovensko dostalo výhodu rohového kopu a k prudké střele se dostal Čmelík. Nicméně Čmelík branku přestřelil.

80+1
    Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Tomáš Vestenický, přichází Michal Vodecký.

80
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

80
    Lukáš Haraslín obdržel žlutou kartu.

78
    Do útoku pospíchal Slaninka, ale Drakul včas zasáhl a míč Slaninkovi čistě odebral.

77
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Kilian Pagliuca, přichází Marsel Stevic.

74
    Na levém křídle vybojoval míč Čmelík, ale o malou chvíli později o něj přišel. Do protiútoku vyrazilo Švýcarsko, avšak Junas včas vyběhl a míč uklidil do své náruče. Dobíhající Pagliuca se k balonu nedostal.

73
    Slovensko se důsledně brání a Švýcaři tlačí.

71
    Na stadionu v Žilině panuje výborná atmosféra. Do konce utkání zbývá necelých 10 minut.

70
    Žlutou kartu obdržel také Marco Trachsel, ale pro něj je to dnešní druhá žlutá karta, a tak musí předčasně opustit hrací plochu a odejít do sprch.

70
    Žlutou kartou vyfasoval Šimon Kupec.

70
    Na hřišti máme konflikt.

69
    Slovensko právě vstřelilo brnaku!
    MARTIN SLANINKA přišel na hřiště v 53. minutě a nyní v minutě 69. zaznamenává důležitou branku, díky které srovnává na 2:2. Domácí hráči se postupně prokombinovali na útočnou polovinu, kde se ke střele dostal právě MARTIN SLANINKA a z blízkosti překonal Fellmanna.