FC Hradec Králové
2:5 (2:1)
FC Zlín
Středa 08.05.2013, 11:00 • SCM Bavlna • Celostátní liga staršího dorostu

Je dobojováno, fantastický obrat předvedli fotbalisté Zlína. V poločase sice prohrávali 2:1, ale do konečného hvizdu dokázali vstřelili ještě 4 branky, a tak si z Hradce zaslouženě odvezou tři body. Domácí byli v druhém poločase méně aktivnějším týmem, než v tom prvním a méně hladoví po gólech, zatímco jejich soupeř předváděl učebnicovou hru. To je ode mne pro dnešek vše, těším se u dalšího zápasu dorostenecké ligy z Hradce Králové, napočtenou. (12:52:23)

90+1
    Drozd zakončoval zpoza vápna, ale svou technickou střelou poslal míč pouze nad.

90+1
    V druhém poločase se bude hrát jednu minutu nad rámec běžné hrací doby.

90
    Ránu míčem do obličeje teď musel strpět hostující Elšík. Naštěstí to vypadá, že bude v pořádku.

89
    Do konce zápasu zbývá už jen pár minutek, přesto se Hradečtí nevzdávají a dál bojují. Otázkou zůstává, zda jim to bude ještě něco platné.

87
    Zlín právě vstřelil branku!
    Co proti útok, to gól, dalo by se říct. Tentokrát byl před domácím mužem v brance osamocen LUKÁŠ NOVOTNÝ, který zvolil kličku do strany a jeho následná rána do prázdné brány nemohla zamířit nikam jinam.

87
    Centr z rohu však nikoho v bílém nenašel.

87
    Po odvraceném centru Hradce budou domácí zahrávat rohový kop.

86
    Dulík rozehrál volný kop z dálky, ale Hradečtí zabojovali a míč vybojovali zpět.

85
    Za ostrý faul je potrestán žlutou kartou hostující Koller.

84
    Hradec opět střídá, Vágnera nahradí Zorvan.

83
    Další protiútok Zlína končí gólem! Když se sám před Mačím ocitl ERIK HRADIL, hradeckého brankáře přeloboval, čímž dal svému týmu dvoubrankové vedení.

81
    Ani tady Hradec neuspěje, tentokrát se ubránili hosté.

80
    Po nedovoleném zákroku Hradila je hostující hráč potrestán žlutou kartou. Hradec navíc bude zahrávat přímý kop z dobré vzdálenosti.

78
    Ze zmiňovaného rohu nezapršelo, Hradec se ubránil.

78
    Ještě před tím budou střídat Moravané. Hřiště opouští nejmladší hráč na hřišti Houser, kterého nahradí Novotný.

77
    Zlín se však ubránil a dokonce mohl udeřit z následného protiútoku. Po přesné přihrávce se sám před Mačím ocitl Hlobil, ale tváří v tvář hradeckého gólmana nepřekonal. Bude to roh.

76
    Koller chtěl odehrát míč do autu, ale nedopatřením jej zahrál tak, že domácí budou zahrávat roh.

Vít Derner

Branky: 11. Bláha, 29. Vágner – 5. Višněvský, 56. Višněvský, 64. Blanař, 83. Hradil, 87. Novotný

Karty:   69. Vágner (HKR) – 80. Hradil (ZLN), 85. Koller (ZLN)

FC Hradec Králové: Mačí – Zezula "K", Sixta, Brabec, Bláha(69. Langr), Vobejda(57. Breda), Heger V.(61. Kraják) , Šnejdr, Vocel, Drozd, Vágner(84. Zorvan
    FC Zlín: Švec – Talaš "K", Pavlíček, Hlobil, Višněvský, Elšík, Chuchma(46. Dulík), Blanař, Heger T.(46. Hradil), Koller, Houser(78. Novotný)

Rozhodčí: Orel – Pilný, Horský