Stoke – Tottenham 1:2 (kon.) | Everton – West Ham 2:0 (kon.) | Fulham – Liverpool 1:3 (kon.)
Norwich – West Brom 4:0 (kon.) | Queens Park – Newcastle 1:2 (kon.) | Sunderland – Southampton 1:1 (kon.)
Manchester Utd. – Swansea 2:1 (kon.)
Norwich City
4:0 (1:0)
West Bromwich Albion
Neděle 12.05.2013, 16:00 • Carrow Road, Norwich • Anglická Premier League

A je konec dnešního zápasu, Norwich si v posledním domácím utkání této sezóny počínal suverénně a rozdílem třídy porazil West Bromwich Albion 4:0! Vítězství svěřenců Chrise Hughtona znamená, že na Carrow Road se bude hrát Premier League i v následujícím ročníku. Ve druhém poločase padly tři góly, všechny do sítě hostů, kteří dnes nebyli vůbec nebezpeční.
    Střely na bránu: 8 – 5
    Střely mimo bránu: 3 – 3
    Držení míče: 50 % – 50 %
    To je ode mne pro dnešek vše, hezký zbytek víkendu. (17:56:06)

90+3
    Odemwingie si chtěl vymodlit pokutový kop, ale to se mu nepovedlo.

90+2
    Bassong byl pozorný a odvrátil míč do zámezí. Z následného rohu se fotbalisté WBA neprosadili.

90+1
    Utkání se bude nastavovat o tři minuty, ale na Carrow Road se už slaví. Prozatím alespoň v ochozech stadionu.

90
    Norwich právě vstřelil branku!
    Gólovou tečku dnešnímu utkání udělal parádním způsobem JONATHAN HOWSON. Záložník domácích si narazil s Becchiem a poté krásnou technickou střelou umístil balón k tyči – 4:0!

89
    Dnešní utkání sleduje 26837 diváků.

87
    Domácí zahrávali dva nebezpečné rohové kopy, West Brom se ale s vypětím všech sil ubránil.

87
    Odchází kapitán domácích Holt, kterého za potlesku tribun vystřídá Becchio.

86
    Holt se tlačil do šance, ale Olsson mu skluzem míč ukopl. Norwich alespoň získal rohový kop.

84
    Domácí rozehráli rohový kop nakrátko, následný centr na zadní tyč Bassong minul.

83
    Holt zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Pilkingtona, jehož umístěnou střelu k tyči vytáhl Foster na roh!

82
    K míči se dostal Brunt, ale levačkou poslal balón jen vysoko nad.

81
    Poslední střídání v hostujícím týmu. Odchází Lukaku, nahrazuje ho Odemwingie.

79
    Oba týmy se tlačí do útoku, ale tentokrát z toho ani na jedné straně nic nebylo.

77
    Ve stejný okamžik dohrál také aktivní Hoolahan, místo něj nastupuje Tettey.

77
    Ovace ve stoje pro Snodgrasse, který odchází, nahradí ho Elliott Bennett.

75
    Další střelecký pokus WBA si připsal Long, jenže zamířil také jen doprostřed domácí brány.

74
    Lukaku prověřil skákavou střelou pozornost Ruddyho, ale ten se zaskočit nenechal.