Stoke – Tottenham 1:2 (kon.) | Everton – West Ham 2:0 (kon.) | Fulham – Liverpool 1:3 (kon.)
Norwich – West Brom 4:0 (kon.) | Queens Park – Newcastle 1:2 (kon.) | Sunderland – Southampton 1:1 (kon.)
Manchester Utd. – Swansea 2:1 (kon.)
Queens Park Rangers
1:2 (1:2)
Newcastle United
Neděle 12.05.2013, 16:00 • Loftus Road, London • Anglická Premier League

Je dobojováno, hosté nakonec závěrečný tlak Londýňanů ustáli a z Loftus Road si odvážejí velmi cenné tři body. V druhé půli jsme branku neviděli, ale o něco blíž k ní měli hráči Queens. Ti totiž po celou dobu určovali tempo zápasu, nakonec jim to však nebylo nic platné. Vyrovnání si určitě zasloužili, ale takový je fotbal. To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne. (17:55:04)

90+3
    Poslední minutu zápasu začínají hosté s míčem na kopačkách a ještě k tomu na polovině soupeře. S Queens to nevypadá vůbec dobře.

90+2
    Townsend mohl být hrdinou zápasu! Jeho prudká střela zpoza vápna šla jen o několik čísel nad.

90+1
    Stejně jako v prvním poločase se budou nastavovat tři minuty.

90
    Newcastle teď už jenom brání, otázkou zůstává, zda jejich obranou linii dokáží domácí překonat. Zatím to tak nevypadá.

89
    Zamora zakončoval z hranice malého vápna, ale branku trestuhodně netrefil.

88
    Queens mají tlak, ale gólovou šanci si ne a ne vypracovat. Nyní jejich snažení zastavil zdvižený praporek čárového rozhodčího, podle kterého se v ofsajdu nacházel Zamora.

86
    Cisse se pokoušel překvapit domácího muže v brance z dálky, ale svou tvrdou střelu vypustil přesně do míst, kde se Green nacházel.

84
    Dnes agilního Hoiletta vystřídá Taarabt. Dokáže on udělat něco s nepříznivým stavem?

83
    Tato akce gólem nekončí, domácí hráč napálil pouze obránce.

82
    Do brány se postaví Harper, místo kterého hřiště opouští Ben Arfa.

81
    Podle čárového sudího chytil Elliot míč mimo velké vápno, za čež hostující brankář vidí druhou žlutou kartu!

80
    Rád bych viděl statistiku držení míče, protože až na výjimečné situace byli u něj v druhém poločase pouze Londýňané. Tak je tomu i teď.

79
    Z hranice půlícího kruhu rozehrával Elliot, ale jeho nákop do ohně se neujal.

78
    Střídání na straně hostů, zápas končí pro Gouffran, naopak tempo hry okusí Obertan.

77
    Domácí jsou odhodláni vyrovnávací branku dát, ale ani teď jim to nevyšlo, protože centr Townsenda obrana Newcastlu odvrátila.

73
    Queens na útočné polovině ještě chvíli zůstanou, neboť budou vhazovat. Čas k vyrovnání se jim ale neúprosně krátí.