Sparta – Brno 2:2 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 1:3 (kon.) | Táborsko – Olomouc 3:5 (kon.)
Mladá Boleslav – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 0:3 (kon.) | Příbram – Ostrava 6:0 (kon.)
Slovácko – Jihlava 4:2 (kon.) | Teplice – Liberec 2:3 (kon.)
1.FC Slovácko
4:2 (3:2)
FC Vysočina Jihlava
Pondělí 27.05.2013, 17:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora • Juniorská liga

Slovácko oplatilo Jihlavě porážku z podzimu stejným výsledkem 4:2. Jihlava mohla zkraje druhé půle vyrovnat na 3:3, ale Koudelka těsně minul branku Slovácka. Po hodině hry byl vyloučen Trávník a hostujícím hráčům se naskytla přesilovka jednoho muže v poli navíc. Mladíci Slovácka nedovolili svému soupeři se dostat do tlaku a navíc to to byli oni kteří po faulu na Kováře zahrávali pokutový kop. Úspěšným exekutorem byl Roman Haša. Dvanáct minut před koncem zápasu se ještě dostal do šance Vašíček, ale jeho střelu vyrazil brankář Heča na roh. (19:19:21)

90+1
    Jihlavští fotbalisté ještě zahrozili střelou Urbánka, která mířila vedle.

90
    Rozhodčí Zelinka bude nastavovat ve druhém poločase jednu minutu.

88
    Hráči Jihlavy se nemohou dostat v závěrečných minutách do tlaku. Domácí fotbalisté kombinují ve středu hřiště.

86
    Třetí střídání využilo Slovácko. Marka Havlíka nahradil Václav Stráník.

84
    Balonu se ujmuli hostující hráči, a kombinovali před brankou Slovácka, prudkou dalekonosnou střelu vyslal Vacek, brankář Heča se za ni jen ohlédl, naštěstí nemířila mezi tři tyče.

83
    Hráči Slovácka dohrávají střetnutí takticky, vědí, že vedou o dvě branky a balon koluje mezi obránci.

80
    Druhý roh už tak nebezpečně nevypadal jako předchozí standardní situace.

79
    Centr do pokutového území odvrátila obrana Jihlavy ke Kovářovi, jehož volej byl zblokovaný na roh.

79
    Svěřenci trenéra Vladimíra Michala budou po pěkné akci Mariána Kováře zahrávat rohový kop.

78
    Hosté z nabízené standardní situace neohrozili branku Slovácka.

77
    Jihlava mohla snížit na rozdíl jedné branky Vašíčkem, brankář Heča však byl proti a míč vyrazil na rohový kop.

76
    Slovácko podruhé vystřídalo. Lukáše Malého nahradil René Mikulica.

75
    Marián Kovář dostal dlouhý míč za obranu Jihlavy. Proti němu vyběhl brankář Matiášek, kterého se snažil Kovář obhodit, což se mu nepovedlo, protože jihlavského brankáře nastřelil do kyčle.

73
    Urbánek nacentroval z pravé strany na zadní tyč, kde číhal Kelbler, jeho hlavička postrádala razanci, brankář Heča nemusel zasahovat.

71
    Druhé střídání Jihlavy. Hřiště opustil Luboš Košulič a namísto něj přišel na trávník David Kelbler.

69
    Havlík postupoval z levé strany do středu hřiště a před pokutovým územím si narazil s Hofmannem, který mu ovšem přihrál nepřesně.

67
    Marián Kovář dostal žlutou kartu za nesportovní chování.

Tomáš Kučera

Branky: 5. Kryštůfek (vla.), 10. Haša, 20. Skalák, 65. Haša (pen.) – 26. Kosak, 39. Vašíček

Karty:   49. Skalák (SLO), 53. Trávník (SLO), 67. Kovář (SLO) – 31. Kučera (JIH), 55. Vacek (JIH)   60. Trávník (SLO)

1.FC Slovácko: Heča – Malý (76. Mikulica), Trávník, Hofmann, Havlík (86. Stráník), Prajza, Kovář, Svízela, Skalák (57. Holek), Haša, Břečka
    FC Vysočina Jihlava: Matiášek – Košulič (71. Kelbler), Pedro, Kosak, Urbánek, Koudelka (59.Šuta), Vacek, Kučera, Štancl, Kryštůfek, Vašíček

Rozhodčí: Zelinka – Machálek, Tománek