17:15 (12:9)
TJ Dioss Nýřany
Sobota 15.06.2013, 16:00Národní házená - 1. liga muži

Od nás je to z Brna vše, loučíme se s vámi a těšíme se někdy příště na počtenou. (17:19:13)

Zápas je u konce, domácí NH Brno nakonec svůj náskok uhájilo a může slavit ve středu hřiště zisk mistrovského titulu. V průběhu druhého poločasu měli domácí solidní náskok, který se však hostům podařilo v samotném závěru snížit na rozdíl dvou branek. Na víc se ale stříbrný celek ze sezóny 2012/2013 nezmohl.

60
    Konec zápasu. (17:15)

61
    Špirk mohl snížit na rozdíl jedné branky, gólman Mühlhandl ho ale z tretného hodu vychytal. (17:15) (17:15)

60
    Další snížení v podání hostí, trefil se Adam Faifr. Domácí jsou pod enormním tlakem. (17:15) (17:15)

58
    Drama je rázem na světě, Marek Wisura dokončil rozebrání brněnské obrany a trefil přesně k tyči. Na domácím týmu je vidět určitá dávka nervozity. (17:14) (17:14)

57
    Další snižení hostujícího týmu, Milan Špirk proměnil nařízený trestný hod. (17:13) (17:13)

55
    Milan Špirk vykřesal hrstku naděje pro hostující mančaft a dopravil další míč za brněnského Mühlhandla. (17:12) (17:12)

55
    Jubilejní desátá branka domácího Tomáše Ulrycha. Brno jistými kroky směřuje k titulu. (17:11) (17:11)

54
    Milan Špirk snižuje na rozdíl pěti branek. Jedná se tak o druhou banku hostí ve druhém poločase. (16:11) (16:11)

52
    Hra je hodně založena na precizní obraně, Nýřany daly ve druhém poločase zatím jedinou branku. (16:10) (16:10)

48
    Oddechový čas pro domácí. (16:10) (16:10)

47
    Tomáš Ulrych přidává další branku a náskok domácího celku je již šestibrankový. Navíc mají domácí stále k dispozici přesilovou hru. (16:10) (16:10)

46
    Liška ale zároveň vidí kartu i červenou, který je vyloučen. Na brněnské NH čeká pětiminutová přesilová hra. (15:10) (15:10)

45
    Hostující Roman Liška vidí žlutou kartu za obranný zákrok. (15:10) (15:10)

43
    Osmou brankou v zápase zvyšuje Tomáš Ulrych, když se prosadil ze středu. Domácí tak navyšují vedení na pětibrankový rozdíl! To vypadá pro domácí NH už slibně. (15:10) (15:10)

41
    Hostující Marek Vurm vidí žlutou kartu. (14:10) (14:10)

39
    Aktivní Zvěřina trefuje ze středu levou tyč domácí brány. Mühlhandl se jen ohlédl. (14:10) (14:10)

37
    Marek Gabriel z pokutovího hodu snižuje. Mühlhandl zachytil míč až za brankovou čárou. (14:10) (14:10)