Nigérie – Uruguay 1:2 (kon.)
Nigérie
1:2 (1:1)
Uruguay
Pátek 21.06.2013, 00:01 • Itaipava Arena Fonte Nova - Salvador, Brazílie • Konfederační pohár

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (01:58:11)

Dnešní zápas je u konce. Z vítězství se radují fotbalisté Uruguaye, kteří dokázali porazit Nigérii 2:1. Jedinou a rozdílovou branku ve druhém poločase vstřelil v 52 minutě Forlán, který tak nejlepším možným způsobem oslavil svůj jubilejní stý start za národní tým. Pro Uruguay toto vítězství znamená, že nestane-li se nic neočekávaného (prohra s Tahiti, výhra Nigérie nad Španělskem), postoupí do dalšího kola Konfederačního poháru 2013!

90+5
    V poslední minutě nastaveného času ještě rohový kop pro Nigérii, vypadá to na obrovskou šanci, střílí Joseph Akpala, ale již předtím píská sudí pro nedovolený zákrok v šestnáctce.

90+4
    Ve čtvrté minutě nastaveného času, rozhodčí nastaví celkem pět minut, sledujeme stále marnou snahu Nigérie o vyrovnání.

90+2
    Hraje se již druhá minuta nastavení, Nigérie to zkouší středem hřiště, tudy ale cesta k úspěchu nevede, dnes to Uruguay zvládá v obraně na výbornou.

90+1
    Utajená střela Babatundeho z pravé strany, kdy ostatní očekávali spíše přihrávku, Muslera na místě.

90
    Cavani ale nezvládl souboj na polovině soupeře a rozhodčí znovu pískají nedovolený zákrok.

90
    Ale toto zakončení se Nigérii nepovedlo, místo centru z pravé strany přišla střela, která však posílá míč hodně mimo bránu.

89
    Moc času již Nigérii nezbývá, Obi Mikel faulován Á. Pereirou.

88
    Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Rodríguez, přichází Álvaro Pereira.

87
    Další hráč v zeleném na trávníku, tento zápas Nigérijce bolí, ostrým skluzem zastavuje Maxi Pereira pronikajícího Akpalu.

86
    Nigérie rozehrává z levé strany, míč si postavil Obi Mikel, který centruje do vápna, ale tam odvrací obrana Uruguaye.

85
    Musa proniká směrem do vápna Uruguaye a Sebastian Coates musí faulovat, aby zastavil jeho průnik, rozhodčí jeho zákrok nakonec hodnotí žlutou kartou.

84
    Godfrey Oboabona střílí zpoza vápna z levé strany, míč ale letí pouze vedle brány, Nigérie v posledních minutách zřejmě zatlačí svého soupeře ještě více do jeho vápna.

83
    Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Suárez, přichází Coates.

82
    Godin skvěle zasáhl skluzem proti sprintujícímu Babatundeovi na pravé straně.

81
    Uruguay připravuje střídání, Muslera příliš nepospíchá s rozehrávkou.

80
    Nigérie rozehrává rohový kop, po skvělé obranné činnosti Luise Suáreze je z toho pouze odkop od brány.