Chorvatsko – Chile 0:2 (kon.) | Portugalsko – Ghana 2:3 (kon.) | Irák – Paraguay 1:0 (po pr.)
Kolumbie – Jižní Korea 1:2 (7:8 po pen.)
Portugalsko
2:3 (0:1)
Ghana
Středa 03.07.2013, 17:00 • Kadir Has Şehir • Mistrovství světa U20

Pro dnešek je to ode mě vše, u dalších přenosů na shledanou. (19:09:50)

Fotbalisté Ghany dokázali v závěru udolat hráče Portugalska. V prvním poločase šla Ghana do vedení 1:0, když se v 19.minutě prosadil Aisha. V druhý poločase vyrovnal v 71. minutě Ferreira. V 73. minutě otočil zápas Ié a v tuhle chvíli Portugalci postupovali. Ovšem v 79. minutě vyrovnal Anaba a následně v 85. minutě poslal Ghanu dál Boakye, který upravil na konečných 3:2 pro Ghanu.

90+3

90+3
    Portugalci mohli v závěru vyrovnat, ale Pereira střílel nad.

90+2
    Nketiah vidí za taktický faul žlutou kartu.

90+1
    Pokus o rychlý protiútok Ghany nevyšel.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty v druhém poločase.

90
    Útočný faul zastavuje snahu Portugalců o vyrovnání.

88
    Bruma si počínal nedovoleně. Rozhodčí mu ukazuje žlutou kartu.

87
    Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Mica, přichází Cavaleiro.

85
    Ghana právě vstřelila branku!
    Obrovská chyba Portugalců. Ghana zahrávala standardní situaci. Po chybě Portugalců v postavené zdi se dokázal prosadit BOAKYE.

84
    Portugalci se ovšem taky nevzdávají a zkouší se dostat kombinační hrou do zakončení.

81
    Nyní zas ožili hráči Ghany, jsou teď více aktivnější.

79
    Obrovská chyba portugalské obrany. Hráči Ghany si teď mohli dělat u malého vápna co chtěli. Na dvakrát se dokázal prosadit ANABA, když poprvé trefil portugalského brankáře, na podruhé už to ovšem skončilo v síti.

76
    Střídání v týmu Ghana: ze hřiště odchází Ashia, přichází Boakye.

75
    Na druhé staně mohla Ghana vyrovnat. Míč dokonce skončil za brankovou čárou. Ale ještě před tím bylo pískán ofsajd.

73
    Portugalsko právě vstřelilo branku!
    To snad už není ani možné, jaké góly dokážou dneska dávat Portugalci, před chvíli se to povedlo od břevna. Nyní EDGAR IÉ si naběhl na rohový kop a hlavou od levé tyčky končí opět za brankovou čárou.