Fuglafjørdur – Linfield 0:2 (kon.)
ÍF Fuglafjørdur
0:2 (0:0)
Linfield FC
Středa 03.07.2013, 20:45 • Tórsvøllur, Tórshavn, Streymoy, Faerské ostrovy • Evropská liga (předkola)

90
    Střídání v týmu ÍF Fuglafjørdur: ze hřiště odchází Madsen, přichází Kristiansen.

87
    Domácí Dalbúd fauluje Knowlese a dostává za tento faul žlutou kartu.

81
    Domácí Petersen je potrestán žlutou kartou za faul na hostujícího Carvilla.

74
    Linfield právě vstřelil branku!
    To je již pro ÍF Fuglafjørdur hodně nepříjemné. po přihrávce Carvilla se prosazuje PHILIP LOWRY, který je na hřišti zhruba tři minuty, skvělé střídání hostů!

73
    Střídání v týmu ÍF Fuglafjørdur: ze hřiště odchází Šarić, přichází Johansen.

71
    Střídání v týmu Linfield FC: ze hřiště odchází Waterworth, přichází Lowry.

68
    Hosté se prosazují zásluhou ANDREWA WATERWORTHA! Linfield tak zúročil svůj tlak z posledních minut ve vedoucí gól, povede se domácím vyrovnat?

64
    Střídání v týmu Linfield FC: ze hřiště odchází Knowles, přichází Thompson.

60
    Střídání v týmu Linfield FC: ze hřiště odchází McCaul, přichází Mulgrew.

54
    Waterworth střílí na bránu domácího ÍF, ale skvěle zachraňuje Hansen.

49
    Vzápětí ale faulují i domácí, Eliassen dostává za faul na Tiptona žlutou kartu.

44
    Tipton se dostává ke střele, druhý střelecký pokus hostů na branku, ale Hansen chytá!

42
    Dalším potrestaným hráče v utkání je hostující B. Burns, druhá žlutá karta pro Linfield.

29
    První gólová šance utkání poté, co domácí Madsen rozehrál volný kop po faulu A. Burnse na Nesá, skóre utkání však zůstává bezbrankové.

28
    Střídání v týmu ÍF Fuglafjørdur: ze hřiště odchází Thorleifson, přichází Jovević.