Fuglafjørdur – Linfield 0:2 (kon.)
ÍF Fuglafjørdur
0:2 (0:0)
Linfield FC
Středa 03.07.2013, 20:45 • Tórsvøllur, Tórshavn, Streymoy, Faerské ostrovy • Evropská liga (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:38:08)

Dnešní první utkání prvního předkola Evropské ligy je u konce. Z vítězství 2:0 se raduje severoiský tým Linfield FC, který přečkal šance domácího týmu a ve druhém poločase strhl vítězství na svou stranu. Do vedení dostal Linfield v 68. minutě Waterworth. O šest minut později zvýšil vedení hostů Lowry a poté se již skóre neměnilo. Do odvety tak půjdou fotbalisté Linfieldu již téměř s jistotou postupu do dalšího kola.

90+3
    Útočná akce ÍF končí ofsajdem Ellingsgaardem.

90+2
    Až nyní se ÍF podařilo vystřelit, Dalbúdovo střelu však zblokoval jeden z hráčů Linfieldu.

90+1
    Probíhá již první minuta nastavení, domácí se snaží zatlačit soupeře, ale ten je nepouští do zakončení.

90
    Střídání v týmu ÍF Fuglafjørdur: ze hřiště odchází Madsen, přichází Kristiansen.

89
    Ještě šance pro ÍF Fuglafjørdur, Ellingsgaard rozehrává volný kop, k míči se dostává Madsen, který ale střílí pouze vedle brány.

87
    Domácí Dalbúd fauluje Knowlese a dostává za tento faul žlutou kartu.

86
    Probíhá poslední pětiminutovka, hosté již vedou ve statistice střel na bránu – 10:7.

84
    Šance pro Linfield, ale skóre zápasu se nemění.

83
    Obrana ÍF sice odvrátila nebezpečí, ale nyní mají hosté další možnost rohového kopu.

82
    Další rohový kop pro Linfield, znovu si míč staví Knowles.

81
    Domácí Petersen je potrestán žlutou kartou za faul na hostujícího Carvilla.

80
    V závěrečné desetiminutovce se budou domácí snažit alespoň o zkorigování nepříznivého skóre, podaří se jim alespoň jednou překonat gólmana Tuffeye?