Linfield FC
3:0 (1:0)
ÍF Fuglafjørdur
Středa 10.07.2013, 20:45 • Windsor Park, Belfast • Evropská liga (předkola)

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:43:34)

Rozhodčí Jakimovski ukončil zápas a severoirský tým je ve druhém předkole Evropské ligy. Ve druhé půli padly ještě dvě branky, o které se zasloužili Mulgrew a Lowry. Po celkovém skóre 5:0 se tým Linfield FC dostává do další fáze soutěže, ve které se od příštího týdne střetne ve dvojutkání proti řeckému Xanthi FC.

90
    Domácí tým se už může chystat na druhé předkolo, devadesát minut hry je za námi.

89
    Poslední střídání hostů, své už odehrál Ossur Dalbúd a zbývající chvíle zápasu budou patřit Aki Petersenovi.

88
    Mulgrew se trefil do prostor, vymezených konstrukcí branky, jenže poslední instance, gólman J. Mikkelsen chytá.

84
    Domácí tým si přidal další čárku do kolonky rohových kopů, výsledek zní – nevyužitý.

83
    Carvill se mermomocí snaží o střelecký úspěch, naráží však na dobře postavenou obranu Fuglafjørduru.

81
    A. Ellingsgaard byl lapen do ofsajdu, domácí pomaličku rozehrávají.

80
    Podobná situace vznikla i na druhé straně, ovšem se stejným výsledkem...

77
    Jak to tak vypadá, tak hostům nebude ani dnes přáno, Tuffey a jeho obránci si poradili i s touto standardkou.

76
    Rohový kop pro Fuglafjørdur. U praporku je A. Ellingsgaard.

75
    Linfield hraje pro diváky, další střelecký pokus Knowlese z asi 20 metrů šel sice vedle, ale jak vidno, domácí by rádi přidali ještě jednu branku.

73
    Utkání je již dávno rozhodnuto, nyní se už prakticky čeká jen za závěrečný hvizd.

70
    Další změna v dresu Fuglafjørduru, Hodnoho Madsena nahradil Jakup Johansen.

69
    J. Mikkelsen si připisuje zákrok, poradil si s pokusem B. Burnse.

69
    Žlutá karta pro domácího hráče, jmenovitě pro Michaela Carvilleho.

67
    Hosté střídají, odchází Poul Mikkelsen, do hry se zapojuje Fritleif Lambanum.

67
    Další rychlý útok Linfieldu, tentokrát si obrana Fuglafjørduru dala velký pozor a chytila Carvilla do ofsajdu.