2
7 7
Pátek 12.07.2013, 15:23ATP Båstad - Nordea Open (tráva)

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek dne. Na počtenou. (17:29:08)

A je dobojováno. Sledovali jsme velkou bitvu, kterou nakonec lépe zvládl Thiemo de Bakker, který porazil Tomáše Berdycha 2:0 na sety. Český tenista byl v utkání jasným favoritem, ale nakonec tento duel vůbec nezvládl a vypadl.

V prvním setu ztratil jako první podání Berdych, jenže pak zabral a dostal se do vedení 5:3. Jenže nedokázala doservírovat první sadu do vítězného konce a nakonec ji prohrál 5:7. Nutno dodat, že český hráč měl v prvním setu tři setboly!

Druhý set byl velmi vyrovnaný. Nakonec ale koncovku setu zvládl lépe Thiemo de Bakker, který vzal Berdychovi podání a druhou sadu vyhrál 7:5. Nizozemec tedy postupuje do dalšího kola a nutno dodat, že zcela zaslouženě, protože Berdychovi se dnes vůbec nedařilo.

Konec zápasu

5:7
    Bod přímo z podání a Thiemo de Bakker vyhrává nad Tomášem Berdychem 2:0 na sety a zaslouženě postupuje do dalšího kola!

15-40
    Thiemo de Bakker si pomohl esem a má dva mečboly!

15-30
    Thiemo de Bakker trefil míček rámem rakety a poslal ho do zámezí.

0-30
    Český hráč se vydal k síti, ale tam nezvládl úder a nevypadá to s ním vůbec dobře.

0-15
    Berdych nezačal tento důležitý gem dobře. Poslal míček do zámezí a Thiemo de Bakker kráčí za vítězstvím.

5:6
    Konec přestávky, podávat bude Thiemo de Bakker.

5:6
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:6
    Tak to je neuvěřitelná chyba. Berdych měl na smeč spoustu času, nechal si míček dopadnout, ale pak ho poslal jen do sítě. Thiemo de Bakker tedy bere českému hráči podání a jde do trháku. Navíc půjde podávat na vítězství!