Voráčová – Cabezaová-Candelaová 0:2 (kon.) | Koukalová – Pfizenmaierová 2:1 (kon.)
Klára Koukalová
2
7 64 6
Dinah Pfizenmaierová
1
5 7 1
Pátek 12.07.2013, 18:08WTA Palermo - 35° Palermo Ladies Open (antuka)

6:1
    A česká tenistka, čtyřicátá druhá hráčka žebříčku, ukončuje zápas! Druhý brejkbol již Dinah Pfizenmaierová neodvrací a Češka postupuje do semifinále.

A-40
    Druhý mečbol Kláry Zakopalové!

A-40
    A z brejkbolu je rázem první mečbol zápasu pro českou tenistku.

40-30
    Je to tak. Jen připomínám, že Klára Zakopalová měla ve třetím setu zatím tři brejkboly a všechny využila. Potvrdí svoji stoprocentní úspěšnost?

4:1
    Ten je využit. Klára Zakopalová si lehle komplikuje cestu do semifinále, když poprvé ve třetím setu prohrává svůj servis. Stále má ale jeden servis soupeřky k dispozici.

40-A
    A je tu první brejkbol třetího setu i pro německou tenistku.

4:0
    A ten je potvrzen. Klára Zakopalová měla zatím v rozhodujícím setu dva brejkboly a oba je využila. To je z jejího pohledu velmi důležité a nyní již mohu říct, že je blízko k postupu mezi čtyři nejlepší tenistky palermského turnaje.

40-30
    Je to tak, Klára Zakopalová má i ve při druhém podání Němky ve třetí sadě brejkbol, tentokrát již na 4-0!

3:0
    Potvrzuje ji a ujímá se vedení již 3:0 ve třetí sadě. To je pro českou tenistku již mnohem nadějnější stav.

2:0
    A je to tady, nevím, jestli při dnešních úspěšnostech podání se láme zápas, každopádně Klára Zakopalová sebrala soupeřce podání a je blíže k postupu.

A-40
    Sledujeme první brejk třetí sady, bude se ho snažit proměnit Klára Zakopalová.

0:0
    Doba utkání mezi českou a německou tenistkou je zatím rovné dvě hodiny!

6:7
    A ten je využit! Šestašedesátiminutovou bitvu druhého setu vyhrává Dinah Pfizenmaierová, když téměř po celou dobu tie-breaku tahala za jeho delší konec. Vítězí v něm v poměru 7:4.

4-6
    Jenže Dinah Pfizenmaierová opět získává míček při podání Kláry Zakopalové. Rázem je z toho setbol pro německou tenistku.

5:6
    Jenže to je tak vše, po výměně stran bude Klára Zakopalová podávat na to, zda druhý set bude zakončen tie-breakem, či uvidíme set třetí.

40-30
    Získává ho Zakopalová a je tak o něco blíže udržení se v zápase.

30-30
    Teď ale získává výměnu Zakopalová a nepouští soupeřku k brejkbolům.

4:5
    Naprosto opačně! Čistá hra Dinah Pfizenmaierové znamená, že se německá tenistka poprvé ve druhém setu ujímá vedení.

40-40
    Zakopalová ho ale odvrací. Tento gem je z hlediska druhého setu důležitý. Bude pokračovat výhodou pro Zakopalovou nebo dalším brejkbolem Pfizenmaierové?

40-A
    A je k tomu velmi blízko, má totiž brejkbol.

A-40
    A nejen to! Brejkbol pro Zakopalovou. Vezme si česká tenistka ztracené podání zpátky?

A-40
    Jenže zatím nic víc než shodu. Výhoda pro českou tenistku po tom, co Pfizenmaierová nezreturnovala její podání do kurtu.

1:0
    A ten je využit, česká tenistka sebrala soupeřce již její pátý servis!

40-15
    Klára Zakopalová má hned ze začátku druhé sady dva brejkboly.

7:5
    Klára Zakopalová využívá hned první setbol a vyhrává tak první set poměrem 7:5. Dinah Pfizenmaierová vedla ještě před několika minutami 3:5, jenže pak ji česká tenistka dvakrát vzala servis a své podání si pohlídala!

40-15
    A česká tenistka má dva setboly, zejména díky skvělému servisu, který teď ukázala.

6:5
    Hned ten první česká tenistka využívá! Kdo by to byl za stavu 3:5 pro německou tenistku a při jejím následném podání řekl, že Klára Zakopalová bude servírovat na zisk prvního setu! Nicméně, Němka teď podruhé za sebou ztrácí své podání (z 11 her prvního setu tenistky 7x ztratily svůj servis) a Klára Zakopalová je blízko zisku prvního setu.

40-0
    Ta je teď ve velkých komplikacích! Klára Zakopalová má tři brejkboly na vedení 6:5.

40-0
    Klára Zakopalová nepouští soupeřku při svém podání k fiftýnu a vypadá to na čistou hru.

4:5
    První možnost je správná. Prolomené servisy tak dnešnímu zápasu jasně kralují. I Klára Zakopalová bere své soupeřce potřetí servis a nyní bude podávat na udržení se v zápase. Jen připomenu, že z devíti her si soupeřky šestkrát vzaly podání.

40-30
    Získává ho Klára Zakopalová a má tak brejkbol!

3:5
    Je to tak, německá tenistka je výrazně blíže k tomu, aby vyhrála první sadu. Klára Zakopalová totiž již potřetí v prvním setu ztrácí podání.

40-A
    A výhody se opět přelévají z jedné strany na druhou, nyní má brejkbol Pfizenmaierová. A že jde o velmi důležitý brejkbol, pokud by ho totiž využila, bude následující gem podávat na výhru v prvním setu.

15-40
    A komplikace jsou teď mnohem většího rázu. Pfizenmaierová má k dispozici dva brejkboly.

3:3
    Po čtyřech prolomených servisech jsme svědky, že si některá z hráček udrřela podání. Je jí Klára Zakopalová a srovnává stav prvního setu.