Cambuur – Breda 0:0 (kon.) | Utrecht – GA Eagles 1:1 (kon.) | Arnhem – Heracles 3:1 (kon.)
Zwolle – Feyenoord 2:1 (kon.)
SC Cambuur Leeuwarden
0:0 (0:0)
NAC Breda
Neděle 04.08.2013, 12:30 • Cambuurstadion, Leeuwarden • Nizozemská Eredivisie

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (14:22:00)

Dnešní utkání skončilo bezgólovou remízou a nutno dodat, že je to spravedlivé vyústění průběhu. V prvním poločase byli lepší hosté, ve druhém se hra naprosto vyrovnala a rozhodující branku mohly vstřelit oba týmy. V koncovce se však nikomu nedařilo a proto není divu, že po závěrečném hvizdu svítí na ukazateli stav 0:0.

90+4
    Naopak, nyní píská ofsajd domácím, ten Rouwelaar vykopává. To vše v poslední minutě nastaveného času.

90+3
    Lukoki padá před pokutovým územím soupeře, ale sudí nepíská faul.

90+3
    Někteří diváci již opouští tribuny, přičemž minimálně ještě jednu minutu se bude hrát.

90+1
    Ano, je to tak, celkem ještě čtyři minuty nastaví sudí van Sichem!

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, čas však ještě nějaký ke vstřelení gólu zbývá, bude se nastavovat.

89
    Ve vápně hlavičkuje obránce Leeuwardenu, hosté vhazují z levé strany.

88
    Leeuwin odkopává na roh, hosté rozehrávají z pravé strany.

87
    Schokker v podstatě pouze odevzdává míč soupeři.

86
    Rohový kop rozehrávají domácí fotbalisté z pravé strany, hosté odvrací, domácí zůstávají u míče.

85
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Hooi, přichází Seuntjens.

84
    Odpískaný ofsajd přerušuje útočnou snahu fotbalistů NAC Breda.

83
    Na druhé straně rozehrává volný kop z levé strany Buijs, obrana Leeuwardenu odvrací do autu.

82
    Těsně vedle tyče prolétla střela domácího Bijkera, který se "z první" opřel do přihrávky od Lukokiho z pravé strany!

81
    Probíhá již poslední desetiminutovka a stále čekáme na první gól, velice nezvyklý stav při utkání nejvyšší holandské soutěže.