Kližan – Gasquet 0:2 (kon.) | Pospisil – Štěpánek 2:0 (kon.)
6 6
Radek Štěpánek
0
2 4
Středa 07.08.2013, 18:11ATP Montreal - Omnium Banque National présenté par Rogers (tvrdý povrch)

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek dne. Na počtenou. (19:30:32)

A je dobojováno. Sledovali jsme utkání, ve kterém dominoval Vasek Pospisil, který porazil Radka Štěpánka 2:0 na sety a zaslouženě postoupil do dalšího kola.

V prvním setu hrál kanadský tenista velmi dobře a nedal českému hráči žádnou šanci. Vasek Pospisil nakonec první sadu vyhrál zcela zaslouženě 6:2.

I ve druhém setu na kurtu kraloval Vasek Pospisil, který se dostal do vedení 5:2, ale Radek Štěpánek ještě zabojoval a snížil na rozdíl jednoho gemu. Jenže pak už Vasek Pospisil své podání neztratil a zaslouženě vyhrál 2:0 na sety.

Konec zápasu

6:4
    Je konec! Vasek Pospisil si pomohl dalším esem a po velmi dobrém výkonu postupuje do dalšího kola.

40-0
    Vasek Pospisil má tři mečboly!

30-0
    Kanadský tenista se opět vydal k síti. Český hráč se ho snažil prohodit, ale napálil míček za postranní lajnu.

15-0
    Vasek Pospisil se vydal na síť, kde se prezentoval skvělým úderem a od vítězství ho dělí tři míčky.

5:4
    Konec přestávky, podávat bude Vasek Pospisil.

5:4
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:4
    Bod přímo z podání a Radek Štěpánek snižuje na rozdíl jednoho gemu. Vasek Pospisil ale půjde podruhé v utkání podávat na vítězství.

0-40
    Další chyba kanadského hráče, který pokazil jednoduchý úder a poslal míč až za základní čáru.

0-30
    Kanadský hráč se vydal k síti, ale Radek Štěpánek ho nádherně prohodil.

0-15
    Vasek Pospisil poslal míček opět jen do sítě a i další fiftýn putuje na konto českého tenisty.

5:3
    Vasek Pospisil napálil míček za lajnu a Radek Štěpánek ještě dramatizuje konec zápasu!