HC Slovan – Vienna Capitals 6:2 (kon.) | Zug – Zürich 1:0 (kon.)
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
ZSC Lions
Pátek 09.08.2013, 19:50 • Bossard Arena, Zug • European Trophy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:52:11)

Je konec! Hosté dnes nedokázali vstřelit ani jeden gól a v Zugu tak prohrávají 0:1. Jediným střelcem utkání se tak stal domácí Schremp, který se prosadil ve dvanácté minutě.

60:00

59:00
    Patrick Geering posílá jen kousek vedle prázdné brány Lions, šance hostů tak stále žijí.

58:32
    Brankář Wolf již zůstává na lavičce a hosté to zkouší v šesti proti čtyřem!

58:32
    Oddechový čas pro hosty.

58:32
    A Lions mají velkou šanci na vyrovnání, protože vyloučen je domácí Andrew Hutchinson!

58:00
    Jsou před námi závěrečné dvě minuty třetí třetiny, zkusí to hosté bez brankáře?

56:36
    Alessio Bertaggia se dostal do brejku, ale jeho pokus dokázal Tim Wolf zneškodnit pravým betonem.

53:29
    Hosté stále nemohou překonat skvěle chytajícího Boucharda, do konce třetí třetiny již mnoho času nezbývá!

52:06

51:12
    Zatím ale domácí tým, v čele s gólmanem Bouchardem, odolává.

50:06
    Domácí Cédric Schneuwly je vyloučen a hosté tak mají velkou šanci vyrovnat!

49:00
    Střelu Alessia Beraggii chytá Tim Wolf.

46:24
    Další gólová šance Zugu a v ní mladý obránce Florian Schmuckli. Jeho střelu z pravé strany Tim Wolf chytá.

45:17
    Rob Schremp mohl dát druhou branku Zugu, ale jeho střela "z první" byla příliš vysoká.

44:07
    Mladý centr prvního útoku ZSC Sven Senteler se dostává do dobré pozice, střílí, Boucher ale zůstává klidný a chytá.

43:34
    Hosté vstoupili do třetí třetiny lépe, jsou aktivnější a snaží se zatlačit soupeře do jeho třetiny.

42:05
    Z levé strany se dostává ke střele hostující Kühni, ale Boucher neměl s touto střelou žádné problémy.