Vltavín – Vlašim 1:0 (kon.) | Pardubice – Bohem. Pr. 5:1 (kon.) | Třinec – Hr. Králové 1:2 (kon.)
Táborsko – Most 0:0 (kon.)
Loko Vltavín
1:0 (1:0)
FC Graffin Vlašim
Sobota 17.08.2013, 10:15 • TJ Lokomotiva Praha, U Průhonu 1, Praha 7 • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Mně už nezbývá nic jiného než se s Vámi rozloučit. Děkuji Vám za pozornost, příště se na Vás opět těším a určitě mi zachovejte přízeň i do dalších fotbalových klání nejen z Fotbalové národní ligy. Ode mě je to tedy dnes vše, Všem přeji krásný zbytek slunečné soboty, samozřejmě i celého víkendu a u krásného kvalitního fotbalu někdy zase na počtenou. Nebojte, bude to stát za to! Dnešním komentářem 4. kola Fotbalové národní ligy Vás doprovázel Petr Vavruška. Mějte se hezky, na shledanou. (12:13:58)

A je dobojováno! Domácí Vltavín získává historicky první vítězství ve Fotbalové národní lize historicky prvním gólem Václava Klána ze 7. minuty. Bylo to vybojované vítězství. V prvních 45 minutách byl jednoznačně lepší domácí Vltavín, ale ve druhém poločase se hra vyrovnala a celek z Vlašimi byl hodně nebezpečný. Nicméně tři body získává Vltavín a postaral se o velké překvapení. Loko si připisuje 3 body do tabulky, celkem má 4. Vlašim je tedy dnes bez bodu a má jich celkem 6. Příští týden nás čeká Pohár České pošty a Vltavín zajíždí právě na hřiště Vlašimi, kde si to oba celky rozdají o postup. V 5. kole 24. 08. v sobotu přivítá Vltavín doma Fastav Zlín, týž den hostí Vlašim Karvinou.

90+2
    Podzimek hodně dlouho držel míč u postranní čáry, a tak ušetřil nějaké ty vteřinky.

90+2
    Čaba teď předvádí velmi dobré zákroky.

90+1
    Další žlutá karta pro Vltavín. Lukáš Pečeňa obdržel žlutou kartu.

90
    Hlavní rozhodčí Hrubeš nastavuje 2 minuty nad rámec hrací doby.

90
    Zřejmě nás čekají poslední útočné akce na obou stranách.

90
    Holý rychle odkopává od své svatyně.

88
    Do konce zápasu zbývá něco okolo 3 minut.

87
    Nic z něj ale nebylo a Čaba nikam nepospíchá.

86
    Vlašim teď neustále tlačí a tým si vybojoval další rohový kop.

85
    Poslední střídání i u domácích. Odstupuje Peter Očovan, na hřišti už je David Podzimek.

85
    Vlašim naposledy střídá. Odstupuje Daniel Kocourek, zahraje si Ondřej Průcha.

83
    Míč se ale dostal pouze ke gólmanovi domácích, který okamžitě vykopává.

82
    Holý vykopává od své brány.

81
    Kocourek se snažil přihrávat, jenže báječný obranný zákrok předvedl kapitán domácích Krimlák.