Slovácko B – HFK Olomouc 2:2 (kon.) | Zábřeh – Kroměříž 2:1 (kon.)
1.FC Slovácko B
2:2 (1:1)
1. HFK Olomouc
Neděle 18.08.2013, 10:15 • Kunovice, Na Bělince • Moravskoslezská fotbalová liga

Utkání nakonec skončilo spravedlivou remízou 2:2. V první půli byli lepším mužstvem Hanací, ve druhém poločase zase svěřenci trenéra Palinka., kteří se ujali vedení zásluhou Fojtáška. Hosté z Olomouce dokázali srovnat o osm minut později, prosadil se po rohovém kopu střídající Žondra. V závěru utkání mohl strhnout vítězství ve prospěch Slovácka Kübl, ale hlavičkoval jen do dobře postaveného brankáře Šroma. Jak již bylo zmíněno, tak kaňkou zápasu je zranění Fujerika, který byl převezen sanitkou do nemocnice. (12:50:21)

90+1
    Obě dvě mužstva na sklonku zápasu vystřídala. Slovácko provedlo čtvrtou změnu v sestavě. Ze hřiště odešel Michal Trávník a nahradil ho Jakub Kolínek. Olomouc využila páté střídání. Útočníka Davida Korčiána vyměnil na poslední vteřiny zápasu Ondřej Buček.

90
    Rozhodčí Caletka bude nastavovat jednu minutu.

90
    Pěkný centr Jelečka našel přesně hlavu Kübla, který mohl dnešní zápas rozhodnout, ale míč nasměřoval jen do brankáře Šroma.

89
    Ke střele po odraženém míči se dostal Trávník, jeho přízemní střelu chytil brankář Šrom.

88
    Nebezpečný centr do vápna odvrátil Žondra ven z velkého vápna.

87
    Lukáš Matyska vyfasoval žlutou kartu.

85
    Čtvrté střídání Olomouce. Davida Bednáře vyměnil Petr Štěpánek.

83
    Centr na přední tyč odvrátil Franta, hosté u míče zůstali a pěknou střelu vystřelil Janoščín, brankář Fryšták musel neposednou ránu vyrazit.

83
    Po řadě nepřesností domácích hráčů bude zahrávat HFK Olomouc rohový kop.

82
    Dlouhý aut Matysky směřoval do pokutového území, obrana Slovácka situaci zvládla a míč odvrátila do bezpečí.

81
    Po vyrovnávající brance hostující hráči ožili a kombinují na polovině Slovácka.

79
    HFK právě vstřelil branku!
    Olomouc srovnala z rohového kopu. Na centr si naběhl LIBOR ŽONDRA a přesnou hlavičkou k tyči nedal šanci brankáři Fryštákovi – 2:2!

78
    Třetí střídání také podnikla Olomouc. Jana Hromka vystřídal Martin Dupkala.

77
    Třetí střídání využil trenér Palinek. Na hřiště poslal Jakuba Svízelu namísto Matěje Biolka.

74
    Po pěkném centru Šumulikovského mohl vsítit třetí branku Biolek, ale od dotyku s míčem ho dělily jen centimetry.

73
    Po vedoucí brance nadále drží míč ve své moci hráči v bílých dresech.

71
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    DAN FOJTÁŠEK využil absenci stoperů v zadních řadách Olomouce a vybíhajícího brankáře Šroma na hranici pokutového území stačil obhodit. Pro domácího útočníka Slovácka to byla premiérová branka ve třetí lize.