Jokerit – Zürich 1:2 (kon.) | Djurgården – Liberec 3:2 (kon.) | Brynäs – Pardubice 1:4 (kon.)
Linköping – Sparta 3:1 (kon.) | HV71 – Chomutov 6:1 (kon.) | JYP – Vienna Capitals 4:3 (kon.)
Kuopio – HC Slovan 4:2 (kon.) | Plzeň – Eisbären 2:0 (kon.) | Tappara – Bern 3:1 (kon.)
IFK Helsinky – Zug 3:4 (0:2 po s.n.)
po s.n. (0:2)
IFK Helsinky
3:4 (0:2, 1:1, 2:0 - 0:0)
EV Zug
Sobota 24.08.2013, 17:30 • Tikkurila Valtti Areena, Vantaa • European Trophy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:01:54)

Hosté tak z dnešního utkání vytěžili cenné dva body, naopak domácí IFK se musí spokojit alespoň s bodem.

65:00
    Za Zug pojede druhý nájezd LINO MARTSCHINI a dává! Hosté tak vítězí v dnešním utkání 4:3 po samostatných nájezdech!

Za domácí pojede nájezd Hari, ale ani on nedává!

Hostující Christensen dává gól.

První nájezd pojede domácí Puustinen. A nedává!

Samostatné nájezdy začínají.

Ani po prodloužení vítěze zápasu neznáme, rozhodnout tak budou muset samostatné nájezdy, které začnou za pár okamžiků.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:33
    Puustinen se dostává do zakončení, ale jeho střela jde rovnou do míst, kde je připravený Hauser.

62:16

61:58
    Puk z hokejky jednoho z hostujících hráčů končí na plexiskle, do konce přesilové hry Zugu zbývá již pouze sedmnáct vteřin.

60:45
    Další zákrok Hussa, hosté stále hrají v početní převaze, na trestné lavici si pětiminutový trest odpykává Austin Block.

60:19
    Husso dvěma zákroky po sobě zneškodnil šance hostů.

60:01

Ani po šedesáti minutách neznáme vítěze dnešního utkání, které se tak bude prodlužovat a pokud nepadne gól ani v prodloužení, budeme svědky samostatných nájezdů.

60:00

59:16
    Domácí přečkali nejhorší a jsou již ve čtyřech.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 21. Hari (Kuparinen, Puustinen), 50. Puustinen (Fata, Kuparinen), 53. Söderholm (Kuparinen, Puustinen) – 11. Hutchinson, 16. Schremp (Chiesa), 26. Christen (Lammer, Martschini), rozh. náj. Martschini

IFK Helsinky: Husso (Ore) – Söderholm, Birch, Eklund, DeSantis, Teppo, Jokela, Salmi, Stloukal – Hari, Kuparinen, Puustinen – Fata, Block, Pakarinen – Leinonen, Nykopp, Somervuori – Talaja, Elkins, Partanen
    EV Zug: Hauser (Kuonen) – Ramholt, Chiesa, Fischer, Hutchinson, Alatalo, Erni – Bertaggia, Schremp, Martschini – Casutt, Sutter, Christen – Lindemann, Diem, Lammer – Schmuckli, Schneuwly, Dunner