Sparta – Pardubice 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Plzeň 3:2 (kon.) | Ostrava – Jihlava 4:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Dukla Praha 4:0 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 3:1 (kon.) | Slovácko – Znojmo 1:0 (kon.)
Varnsdorf – Brno 0:2 (kon.) | Olomouc – Slavia 1:3 (kon.) | Třinec – Táborsko 3:0 (kon.)
SK Sigma Olomouc
1:3 (1:2)
SK Slavia Praha
Pondělí 02.09.2013, 17:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Juniorská liga

Konec zápasu. (18:52:18)

90
    Žák z bezprostřední blízkosti poslal míč hlavou nad.

90
    Ve druhém poločase budou nastaveny dvě minuty.

90
    Taktické střídání ze strany hostů. Peterku nahradí Smolák.

87
    Hanáci se nadechují k závěrečnému tlaku. Obrana soupeře zatím odolává.

85
    Čepelák ve vzduchu ostře atakoval soupeře, který zůstává v bolestech ležet na trávníku. Hostující hráč obdržel žlutou kartu.

81
    Domácí tým reaguje na nepříznivý stav dalším střídáním. Do utkání zasáhne Žák, který nahradí Richtera.

80
    Příležitost rozhodnout měl hostující Vyhnal, jehož střelu z pravé strany Blaha vykryl.

76
    Domácí fotbalisté se marně snaží vstřelit branku. Když už se Hanáci dostanou do zakončení, tak míří mimo.

74
    Gecov poslal k zemi jednoho z domácích hráčů nepovoleným způsobem. Žlutá karta pro hostujícího hráče.

70
    Střídání na obou stranách. Mezi domácí jedenáctkou již neuvidíme Sukupa, kterého nahradil Fišer. Za hosty se na hřiště podívá Vyhnal, naopak zápas skončil pro Vondráčka.

69
    Z hranice vypálil na branku soupeře Ševčík. Prostor mezi třemi tyčemi však netrefil.

65
    Domácí tým potřetí dnes střídá. Odcházejícího Texla nahradí v posledních pětadvaceti minutách Kubeček.

61
    Varadi vybojoval míč ve vápně soupeře a hledal někoho v modrém dresu. Slávisté si však své soupeře pohlídali a Hanáky k ničemu nepustili.

56
    Domácí posílají do hry dva nové hráče. Utkání skončilo pro Kováče s Langerem, místo kterých nastupují Můčka a Nedoma.

52
    Slavia právě vstřelila branku!
    Hosté se stejně jako v první půli prosazují po několika minutách hry. Ránu ze střední vzdálenosti sice Blaha vyrazil, k jeho smůle ale jen na kopačku PETRA KOLAŘÍKA, který míč uklidil za brankovou čáru.

49
    Hanáci vybojovali rohový kop, po němž zakončoval Langer hlavou. Hrubeš míč v pohodě schoval do náruče.