Rusko – Izrael 3:1 (kon.) | Litva – Lichtenštejnsko 2:0 (kon.) | Arménie – Dánsko 0:1 (kon.)
Kazachstán – Švédsko 0:1 (kon.) | Norsko – Švýcarsko 0:2 (kon.) | Gruzie – Finsko 0:1 (kon.)
Malta – Bulharsko 1:2 (kon.) | Rumunsko – Turecko 0:2 (kon.) | Slovensko – Bosna 1:2 (kon.)
Lucembursko – Sev. Irsko 3:2 (kon.) | S. Makedonie – Skotsko 1:2 (kon.) | Maďarsko – Estonsko 5:1 (kon.)
Andorra – Nizozemsko 0:2 (kon.) | Kypr – Slovinsko 0:2 (kon.) | Wales – Srbsko 0:3 (kon.)
Faerské ostrovy – Německo 0:3 (kon.) | Itálie – Česko 2:1 (kon.) | Rakousko – Irsko 1:0 (kon.)
San Marino – Polsko 1:5 (kon.) | Řecko – Lotyšsko 1:0 (kon.) | Ukrajina – Anglie 0:0 (kon.)
Island – Albánie 2:1 (kon.) | Bělorusko – Francie 2:4 (kon.)
Kypr
0:2 (0:1)
Slovinsko
Úterý 10.09.2013, 20:30 • Neo GSP • Kvalifikace MS (Evropa)

Ve druhém poločase si již Slovinci hlídali vybudovaný náskok. Kypr ač se snžil, tak měl pouze platonický tlak, žádná vážnější šance se z něj neurodila a naopak z ojedinělého brejku se prosadil střídavší Iličič a bylo to o 2 branky. V závěru mohl korigovat Alexandrou, ale i tuto situaci Handanovič vyřešil, a tak Slovinci získávají potřebné 3 body.
    To je pro dnešek ode mne vše, a příště zas naschledanou. (22:26:35)

90+4
    Tak ještě šance na druhé straně, ale Makridis neuspěl, je z toho jen odkop od branky Slovinska.

90+3
    Autor první branky a u druhé asistoval Milivoje Novakovič si jde zasloužene odpočinout a nahradí jej Filipović.

90+2
    Slovinci ještě obléhají kyperskou bránku jak házenkáři.

90
    Matavž málem vystihl špatnou malou domů brankáři Georgallidesi, ten byl o krok rychlejší slovinskému útočníkovi udělal kličku a rozehrál na své spoluhráče.

90
    Základní hrací doba je u konce, nastavovat se budou ještě 3 minuty nad rámec.

89
    Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Ljubijankič, přichází Matavž.

87
    Slovinci už hrají co potřebují, jen odehrávájí míč daleko od své brány....ale mohlo se jim to vymstít, když Alexandrou si zaběhl za obranu, míč zpracoval, ale otrošku dál od nohy než by si přál, tekže do míče jen ťukl špičkou a Handanovič musel zasahovat, sice nadvakrát, ale úspešně.

85
    Ljubijankič si narazil s Novakovičem, ale v šestnáctce míč ztratil, ten se odrzil k Novakovičovi, ale ani od se s ním dlouho nepomazlil, když o něj vzápětí přišel.

83
    Brejk Kypřenů, když Slovinci ztratili na půli hřiště míč, ale Soteriou před šestnáctku špatně přihrál a hosté vykombinovali k půlící čáře.

80
    Slovinsko právě vstřelilo branku!
    Tak to je pro Kypr kruté, když se nadechuje k mocnému náporu, přijde dlouhý odkop za kterým jde Milivoje Novakovič, dostane se do vápna, kde přihraje do druhé vlny na nabíhajícího JOSIPA ILIČIČE a ten umístí balón k pravé tyčce domácí branky.

77
    Žlutou kartu dostává Dossa Júnior (Kypr).

76
    Laban nachytán v dalším ofsajdu, Kypr začíná mít stále více ze hry.

75
    Spousta nepřesností na obou stranách, teď se míč několik minut potuloval mezi oběma týmy, přičemž žádné si nedokázalo přihrát.

71
    Další šance pro Slovince, ale ani jedna ze střel se neujala, nejprve pozornost Georgallidese vyzkoušel Ilčič, domácí brankář vyrazil k Novakovičovi, který trefil před sebou stojícího Merkise, podruhé nahrál, ale střela Mertelje šla mimo tři tyče.

69
    Kypr se snaží hrát na hraně ofsjadu a teď se mu to vymstilo, když se špatně vrátil Demetriou.

68
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Dobrašinović, přichází Nikolaou.

67
    Kapitán Markidis začíná být nervozní, čas je neúprosný. Domácí kapitán byl faulován a po zahraném přímém kopu musel zasahovat ještě branká řHandanovič, který raději přehodil míč přes vlastní břevno na rohový kop.