Chanty-Mansijsk – Barys 2:6 (kon.) | Jekatěrinburg – Omsk 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Kazaň 2:0 (kon.)
Riga – Dynamo Moskva 3:2 (2:0 po s.n.) | HC Slovan – Viťaz 1:4 (kon.) | Lev – N.Novgorod 4:3 (2:0 po s.n.)
CSKA Moskva
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Ak Bars Kazaň
Čtvrtek 19.09.2013, 17:30KHL

Střely na branku ve 3. třetině – 10:8, celkem – 32:23 (19:45:25)

Ve třetí části armádní klub své vedení uhájil a nedovolil Kazaňi ani jednou skórovat. Slovenský brankář CSKA Rastislav Staňa pochytal všech 23 střel soupeře a může se tak radovat z prvního čistého konta v sezóně. Obě branky padly ve druhé třetině, ve které nejprve Grigorenko využil přesilovku a ve 32. minutě potrestal chybu v hostující obraně Filppula. CSKA dnešní zasloužené vítězství posunulo na pátou příčku v tabulce Západní konference, Kazaň je na východě druhá.

60:00

59:44
    Domácí obraně ujel v oslabení Varnakov, jeho ránu vytěsnil úzkým koncem hole Staňa!

59:35
    Mezi kruhy zůstal na chvíli volný Širokov, trefil však jen střed brány, kde klečel Barulin.

59:01
    Poslední minuta, domácí dohrávají třetí třetinu v početní výhodě.

58:43
    Radulov na ledě, domácí v pěti.

58:23
    A to je možná konec nadějí Kazaně. Alexander Svitov vyloučen za naprosto zbytečné podražení v útočném pásmu.

58:20
    Barulin zatím zůstává na ledě, vhazuje se v útočném pásmu Kazaně.

58:17
    Střídačka Kazaně si bere time-out!

58:17
    28 vteřin před koncem přesilovky se hosté dostali do postavení mimo hru.

58:00
    Poslední dvě minuty, Kazaň stále v pěti s Barulinem v brance.

57:33
    Zacharčuk na ledě a začíná zkrácená přesilovka hostí. Možná dojde i na power-play.

57:18
    S nahozením od modré si Staňa poradil a srazil puk do rohu.

56:43
    Nicméně, vracející se Radulov fauloval a je vyloučen.

56:43
    Radulov přišel v útočném pásmu o kotouč, ale rodící se brejk hostí zastavil ofsajd.

55:49
    Kazaň ve čtyřech.

55:44
    Nepozorným domácím ale málem ujel Burmistrov, před posledního beka se však nenatlačil.