Omsk – Chanty-Mansijsk 2:6 (kon.) | Barys – Jekatěrinburg 7:2 (kon.) | Čeljabinsk – Vladivostok 3:1 (kon.)
Magnitogorsk – Chabarovsk 6:1 (kon.) | Ufa – Novokuzněck 4:3 (kon.) | Nižněkamsk – Novosibirsk 4:3 (kon.)
Jaroslavl – Minsk 4:1 (kon.) | Čerepovec – Spartak Moskva 4:5 (po pr.) | Mytišči – Záhřeb 3:2 (po pr.)
Petrohrad – Doněck 2:4 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
HC Dinamo Minsk
Neděle 22.09.2013, 15:00 • Yaroslavl, UkrCom Arena-2000 • KHL

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, u dalšího online přenosu se na Vás budu těšit, nashledanou. (17:17:57)

60:00

58:20
    Trest pro hosty. Chyba brankaře Haugena znamená 2 minuty pro Minsk.

58:05
    Střela Malceva končí na hrudi Haugena.

55:19
    Jaroslavl právě vstřelila branku! Pěkně to teď udělel Alexej Kručinin, obešel tři obránce Minsku a vystřelil na branku. Haugen ještě dokázal jeho střelu vytěsnit ale pouze před DANIILA APALKOVA, který už neměl problém puk doklepnout do branky. Jaroslavl tak zaslouženě vede 4:1.
    Asistence: Alexej Kručinin.

52:05
    Hosté se teď snaží vymyslet nějakou akci po které by mohl padnout gól, ale obrana domácích je pozorná a včas likviduje útoky hostů.

49:30
    Apalkov teď vyslal na branku hostů pěknou střelu. Puk letěl jen těsně nad břevnem. Zajímavá příležitost domácích.

49:12
    Dinamo Minsk teď značně přitvrdilo a domácí hráči s tím mají problém.

47:52
    Pěknou střelu Plattiho od modré zlikvidoval Kolesnik.

44:30
    Tečované nahození s přehledem chytá brankař domácích Kolesnik.

44:10
    Jaroslavl je stále v útočné čtvrtině hostů, ale gól se jí vstřelit zatím nedaří.

42:48
    Dinamo Minsk ubránilo přesilovku domácích a už jsou zpět v plném počtu.

41:12
    Jaroslavl teď má velký tlak, ale Minsk zatím dobře brání.

40:48
    Trest pro Minsk. Oleg Goroško ztratil puk do šance se řítil David Ullstrom, ale Goroško ho v zápětí zahákoval. 2 minuty pro Minsk.

40:01

Statistiky po druhé třetině.

Střely: 28:23
    Vyhraná vhazování: 18:23
    Vyloučení: 6:6

Druhá třetina přinesla přinesla už o poznání lepší hokej než ta předchozí. Jaroslavl hraje útočnější hokej než Minsk a díky tomu vede již o dva góly.

40:00

Jan Franek

Branky a nahrávky: 5. Kronwall (Ullström, Romancev), 33. Višněvskij (Averin, But), 38. Ullström (Holos, Černikov), 56. Apalkov (Kručinin) – 24. Kaljužnyj (Surovy, Irgl)

Lokomotiv Jaroslavl: Višněvskij Vitalij, Dixon Stephen, Holos Jonas, But Anton, Plotnikov Sergej, Redlihs Mikelis, Kolesnik Vitalij, Černikov Alexandr, Ullström David, Petrov Jurij, Kronwall Staffan, Averin Jegor, Apalkov Daniil, Pašnin Michail, Vasiljev Alexej, Jakovlev Jegor, Galimov Emil, Gorochov Ilja, Kručinin Alexej, Malcev Dmitrij, Romancev Danil
    HC Dinamo Minsk: Meech Derek, Šinkevič Ilja, Micflikier Jacob, Filičkin Andrej , Platt Geoff, Dadonov Jevgenij, Platt Geoff, Meleško Dmitrij, Kaljužnyj Alexej, Irgl Zbyněk, Stas Andrej, Meleško Dmitrij, Jefimenko Alexej, Krajíček Lukáš, Stas Andrej, Haugen Lars, Pavlovič Alexandr, Surový Tomáš, Kitarov Alexandr, Koršunov Andrej, Goroško Oleg , Černook Pavel, Gavrus Artur, Kirjuščenkov Vitalij

Rozhodčí: Olenin, Gusev – Šichanov, Ivanov