Lille – Évian TG 3:0 (kon.) | Marseille – Saint-Étienne 2:1 (kon.)
Olympique Marseille
2:1 (2:1)
AS Saint-Étienne
Úterý 24.09.2013, 21:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji krásný večer a úspěšný středeční den. Na počtenou. (23:01:49)

Žluté karty: 1:1

A je dobojováno. Sledovali jsme velice zajímavé a vyrovnané utkání. Vše podstatné se stalo v prvním poločase. Marseille se dostala po skvělém začátku do vedení 2:0. Hosté dokázali ve 32. minutě snížit a pak byli aktivnější. Saint-Étienne se i ve druhém poločase častěji tlačilo dopředu, ale domácí dnes výborně bránili a nakonec cenné tři body získali.

90+4
    Jenže dopadlo to, jako vždy. Centrovaný míč sebral výborný Mandanda.

90+4
    Ve vápně Marseille je i brankář Ruffier.

90+3
    Hosté vybojovali rohový kop.

90+3
    Z rohu nic nebylo a dopředu pospíchají hosté, kteří mají na vyrovnání posledních 90 sekund.

90+2
    Rozhodnout mohl André Ayew, ale jeho střelu z hranice vápna parádně zneškodnil Ruffier! Rohový kop pro Marseille.

90+2
    U míče jsou domácí, kteří kombinují na polovině hostujícího celku.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minutky.

90
    Pozorný Mandanda sebral i další centr.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Domácí naposledy střídají. Dohrál Jordan Ayew a zahraje si Khelifa.

88
    Saint-Étienne se dostalo k míči, ale z po centru z levé strany prosvištěl kulatý nesmysl až do zámezí.

87
    Domácí se snaží držet míč na svých kopačkách, ale v posledních minutých se jim to vůbec nedaří.