Ajaccio – Lyon 2:1 (kon.) | Bordeaux – Remeš 0:0 (kon.) | Guingamp – Sochaux 5:1 (kon.)
Nantes – Nice 2:0 (kon.) | Toulouse – Lorient 1:0 (kon.) | Valenciennes – PSG 0:1 (kon.)
Monaco – Bastia 3:0 (kon.)
FC Nantes
2:0 (1:0)
OGC Nice
Středa 25.09.2013, 19:00 • Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Další roh se už nekoná sudí totiž ukončil tento duel. Domácí se radují ze 3 bodů díky brance Dordeviče z 27. minuty a 87. minuty Aristeguiety, který hlavou navýšil skore. Nice v tomto zápasu žádný světový fotbal nepředvedl a po právu se vrací z prázdnou domů. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou! (20:59:28)

90+3
    Rohový kop Trebel rozehrál nástřelem Puela, od kterého se míč odrazil na roh.

90+2
    Na pravé straně hřiště opět úřaduje Cissokho, svým centrem nachází hlavu Aristeguiety, ten trefuje Hassena.

90+1
    Domácí Trebel byl opět načapán v postavení mimo hru.

90
    Hlavní arbitr dnešního utkání pan Lannoy nastavuje 3 minuty nad rámec herní doby.

89
    Opět centr z pravé strany od Cissokha našel hlavu nyní Trebela, ale hráč stál v postavení mimo hru.

88
    Od Hassena Nice žene svůj útok za vyrovnáním stavu utkání.

87
    Nantes právě vstřelili branku!
    Centr z pravé strany v podání Cissokha našel hlavu FERNANDA ARISTEGUIETA, který míč uklidil k levé tyči a nejspíše pojistil výhru domácích!

86
    Nový muž na trávníku Trebel se při pokusu o kličku Digardovi dostal mimo hřiště.

85
    Poslední střídání zápasu Serge Gakpé míří na lavičku a na jeho místo nastupuje Adrien Trebel.