Hr. Králové – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 4:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
HC Stadion Litoměřice
Neděle 29.09.2013, 12:00 • Zlatopramen Arena • Liga juniorů

Domácí zaslouženě vyhráli 4:2. Litoměřice sympaticky bojovaly, ale na výhru nedostáhly. (14:01:53)

60:00

49:19
    Litoměřice právě vstřelily branku!

VÍT NERUDA v brejku prostřelil Káchu asnižuje na 4:2. Asistence: Tomáš Zedel.

45:30
    Ústečtí Lvi právě vstřelili branku!

Jan Trončinský uvolnil VLADIMÍRA BAČÁKA, který poslal kotouč za záda bezmocného Michajlova. Asistence: Jan Trončinský.

40:01

Domácí Ústí bylo celou třetinu lepším týmem a zcela po zásluze vede 3:1. Prosadil se Kment a Dostálek. Litoměřice sympaticky bojují, ale zatím na svého soka nemají.

40:00

37:12

Domácí to sehráli bravurně. Fojt vyslal Hanzla do brejku. Hanzl byl tísněn, a tak přenechal puk pro VLASTIMILA DOSTÁLKA, který se trefil pod horní tyčku. Asistence: Martin Hanzl, Radek Fojt.

21:11

V signalizoné výhodě se střelou z mezikruží prosazuje JAN KMENT. Asistence: Vladimír Bačák, Miroslav Straka.

20:01

Jsme svědky zápasu, ve kterém hrají hosté lépe. Jsou rychlejší a vyhrávají osobní souboje. Dlouhou dobu díky brance Vilčeka. Domácí čtyři minuty před koncem třetiny vyrovnali. Prosadil se Jan Kment. Po první třetině je tedy skóre vyrovnané.

20:00

15:37

Po pěkné akci domácí vyrovnávají. Při ponechané výhodě našel Řídel pasem JANA VONDRÁČKA, který se prosadil střelou nad vyrážečku ke vzdálenější tyči. Asistence: Daniel Řídel.

05:18

Využitá přesilová hra. Hosté rozebrali domácí obranu. Střela VLADISLAVA VILČEKA nabrala nečekaný směr a doplachtila až do branky. Asistence: Tomáš Zedek.

00:01

HC Slovan Ústečtí Lvi: Kácha, Burkovec – Zdvořáček, Procházka, Vegmer, Straka, Holeček, Trončinský – Hanzl, Fojt, Dostálek, Kment, Musil, Bačák, Chovanec, Vondráček, Řídel, Jindřich, Piewak

HC Stadion Litoměřice: Michajlov, Března – Chmel, Šikner, Zedek, Kupčík, Kolíček, Müller, Krýsl, Kauschitz, Brandejský, Vilček, Zajan, Ransdorf, Shchyhelsky, Neruda, Vrba, Popek, Šindelář.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 16. Vondráček (Řídel), 22. Kment (Bačák, Straka), 38. Dostálek (Hanzl, Fojt), 46. Bačák (Trončinský) – 6. Vilček (Zedek), 50. Neruda (Zedel)

HC Slovan Ústí nad Labem: Kácha, Burkovec – Zdvořáček, Procházka, Vegmer, Straka, Holeček, Trončinský – Hanzl, Fojt, Dostálek, Kment, Musil, Bačák, Chovanec, Vondráček, Řídel, Jindřich, Piewak