Zenit – Austria 0:0 (kon.) | Porto – Atlético 1:2 (kon.) | Ajax – AC Milán 1:1 (kon.)
Celtic – Barcelona 0:1 (kon.) | Basilej – Schalke 0:1 (kon.) | FCSB – Chelsea 0:4 (kon.)
Dortmund – Marseille 3:0 (kon.) | Arsenal – Neapol 2:0 (kon.)
Arsenal FC
2:0 (2:0)
SSC Neapol
Úterý 01.10.2013, 20:45 • Emirates Stadium, London • Liga mistrů

Utkání nakonec končí zcela zaslouženým vítězstvím domácího Arsenalu 2:0. Zápas rozhodl úvod utkání, kdy se nejprve v 8. minutě prosadil Özil a v 15. zvyšoval již na 2:0 Giroud. Neapol ve druhém poločase začala hrát a opticky měla víc míč na svých kopačkách, do velké šance se ale probojovat nedokázala. Arsenal si své vedení s přehledem hlídal a nedopustil jeho ztrátu. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek úterního večera. (22:38:04)

90+1
    Centr na malé vápno mířil na Girouda a francouzskému útočníkovi chybělo jen pár centimetrů.

90
    Rozhodčí Milorad Mažič nastavuje 3 minuty.

89
    Behrami fauloval Artetu a nyní si s ním chtěl i něco vysvětlit. Oba jsou od sebe roztrženi.

88
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Aaron Ramsey, přichází Nacho Monreal.

87
    Olivier Giroud nyní vysílal vpřed Mesuta Özila, proti němuž ale vyběhl brankář Pepe Reina a balon odkopl.

84
    Novic na hřišti Zapata si nyní počínal nedovoleně proti Mertesackerovi. Zápas už je rozhodnutý a víceméně se jen dohrává.

83
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Raúl Albiol, přichází Federico Fernández.

79
    Hra je nyní neustále přerušována fauly, s Neapolí to již nevypadá příliš dobře.

77
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází José María Callejón, přichází Duván Zapata.

76
    Roh Arsenalu rozehrál opět Özil a mohlo to být již o tři góly. Centr totiž na přední tyči prodloužil Arteta a proti zakončení Koscielného v malém vápně zasáhl Reina.

75
    Rychlá akce hostů nevyšla a na druhou stranu se hnali domácí. Nakonec celá situace končí rohem.

74
    Roh Neapole rozehrál Mertens a míč na přední tyči domácí odvrátili.

71
    Střídající Mertens se poprvé v zápase ukázal a dva metry za vápnem vystřelil. Szczesny neměl žádný problém.

70
    Arsenal má dneska opravdu snadný úkol. Neapol je sice ve druhém poločase víc u míče, ale kombinace vázne a když už má šanci dostat se do příležitosti, zbrkle vystřelí mimo.

68
    Po neúspěšné akci Neapole centroval na Girouda Ramsey, domácí útočník se k míči nedostal.

65
    Giroud nakonec odešel po svých za postranní čáru a bude pokračovat ve hře.

65
    Domácí útočník Giroud se střetl s Behramim hlavou na hlavu, nyní je ošetřován na hrací ploše.