Nice – Marseille 1:0 (kon.) | Remeš – Toulouse 1:2 (kon.)
Stade de Reims
1:2 (0:1)
Toulouse FC
Pátek 18.10.2013, 20:30 • Stade Auguste-Delaune II, Remeš • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:24:11)

Je konec, již se nic nestane, dnešní utkání končí vítězství hostů, kteří, možná trochu překvapivě, dominovali v dnešním utkání a naprosto po zásluze si vezou z Remeše tři body za výhru 2:1. Pro Toulouse je to druhé vítězství na hřišti soupeře, pro Remeš zase první porážka po osmi kolech, o to horší, že v domácím prostředí.

90+4
    Domácí se ubránili a sami se nyní mohou vydat na svůj zřejmě poslední útok.

90+4
    Rohový kop pro Toulouse, to vše v poslední minutě nastaveného času.

90+3
    Je to přímá střela Ben Basata, ale míč letí nad branku.

90+2
    Charbonnier musí faulovat pronikajícího Didota, hosté nespěchají s rozehrávkou volného kopu ze šestadvaceti metrů.

90+1
    Celkem čtyři minuty nastaví Lesage nad rámec devadesáti minut, ale hosté kombinují na půli soupeře.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, rozhodčí bude nastavovat, šance pro Remeše alespoň na vyrovnání stále žije.

89
    Střela hostů nad branku, Agassa musí bleskově rozehrát a podpořit útok Remeše.

87
    Zajímavé je, že Braithwaite musel svůj pokus opakovat! Takže penalty proměnil dvě, ta první byla střela k levé tyči, na níž Agassa nedosáhl.

87
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    MARTIN BRAITHWAITE svůj pokutový kop dokázal proměnit střelou doprostřed branky a hosté již znovu vedou!

86
    Ač se ještě snažil o vysvětlení, v těchto situacích je to naprosto zbytečné, sudí by těžko své rozhodnutí odvolali.

85
    Navíc červenou kartu dostává bránící Devaux a Remeš bude dohrávat o desíti!

85
    Pozor, to je pokutový kop pro Toulouse!

85
    Agassa špatně došlápl při odkopu od vlastní branky, ale není to nic vážného, již pokračuje v utkání.

84
    Dlouhý centr domácích směřuje do vápna Toulouse, ale Ahamada si vyběhl a míč chytil.