HC Litvínov – Třinec 3:2 (kon.) | HC Plzeň – Zlín 1:2 (kon.) | Kladno – Vsetín 3:4 (kon.)
Liberec – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 3:0 (kon.) | Slavia – Olomouc 3:2 (2:1 po s.n.)
Mladá Boleslav – Jihlava 5:2 (kon.) | Sparta – Kometa Brno 1:5 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Slavia Praha
3:2 (2:0, 0:2, 0:0)
HC Olomouc
Pátek 25.10.2013, 18:00DHL Extraliga juniorů

Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří se dostali do vedení 2:0. Hosté ale dokázali ve druhé třetině srovnat a dovedli zápas až do samostatných nájezdů, kde však byla úspěšnější Slavia. (20:38:22)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slavia Praha.

Rozhodující nájezd proměnil FILIP HLINKA.

Za Olomouc jel Konečný, který také neuspěl.

Čtvrtý nájezd za domácí jel opět Török – nedal.

Další nájezd jel hostující Králík, který neuspěl.

Jako třetí za Olomouc jel Ostřanský – nedal.

Jako další jel Marek Novák, který také nájezd neproměnil.

Králík srovnává na 1:1.

Domácí Andres také nedal.

Hostující Rajnoch neuspěl. Stav nájezdů 1:0.

A podařilo se mu prostřelit Kochtu.

Jako první začíná domácí Tomáš Török.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení rozhodnutí nepřineslo. A po krátké úpravě ledu nás čekají samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:04
    Hlinka z levého kruhu opět prověřil hostujícího brankáře.

63:26
    Po přihrávce Mašína byl v další vyložené šanci Andres, ale Kochtu nepřekonal.

62:20
    Ve velké šanci se ocitl sám před brankářem Jedlička, ale branku minul.

Andrea Krejčová

Branky a nahrávky: 12. Mašín (Hlinka), 16. Navrátil (Bureš), rozh. náj. Hlinka – 24. Konečný (Ostřanský), 28. Konečný (Ostřanský)

HC Slavia Praha: Frodl (Novák D.) – Novák M., Mašín, Bureš, Hochel, Růžička, Löbl, Drahorád, Leština – Červený, Kellerstein, Török, Tejral, Patzelt, Ječný, Brzák, Hlinka, Jedlička, Andres, Moravec, Navrátil
    HC Olomouc: Kochta (Slezák) – Škůrek, Kraigher, Brančík, Soukal, Nesvadba, Brandýs – Markl, Bauer, Fibrich, Kocián, Rajnoch, Králík, Ostřanský, Konečný, Beták, Zezula, Nedopil, Hánl