Otrokovice – Tatran 6:4 (kon.) | Sparta – Bulldogs 3:4 (1:3 po s.n.) | Vítkovice – Liberec 7:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Ostrava 5:7 (kon.) | Bohemians – Pardubice 5:8 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
6:4 (1:1, 2:2, 3:1)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
Sobota 26.10.2013, 17:00 • SH Štěrkoviště, Tř. T. Bati 1270, Otrokovice • Livesport Superliga

Tři body zůstávají v Otrokovicích, Panteři dokázali porazit Střešovice 6:4. Nejproduktivnějším hráčem zápasu byl domácí Marek Matejčík (1+2).

Z Otrokovic je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:40:11)

Statistiky utkání:

Střely na branku: 25:21 (12:4, 7:10, 6:7).
    Vyloučení: 3:5, navíc Valčík (OTR) 5 min [HRU].
    Využití: 3:1.
    V oslabení: 0:0.

60:00

59:42
    Šance pro Tatran v podobě pětiminutové přesilovky. Jan Valčík (OTR) dostává pět minut za hrubost.

Kód přestupku: 909.
    Celkem TM v dnešním utkání: 7.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:5, navíc Valčík (OTR) 5 min [HRU].

59:18
    Otrokovice právě vstřelily branku!

Gól do prázdné branky! Nejprve prázdnou branku netrefil Lukáš Uhrinovský, podařilo se to až LUKÁŠI PETŘÍKOVI. Asistence: Karel Ťopek.

58:09
    Střešovice riskují power-play!

Dnešní utkání sledují 452 diváci.

58:08
    Oddechový čas pro hosty.

57:56
    Závar před Michajlovičem, Večeřa odpaluje míček do bezpečí pro domácí.

57:04

JAN VALČÍK se z otočky prosazuje střelou pod horní tyč. Asistence: Martin Krkoška.

56:15
    Matejčík dostal na střed hřiště přihrávku, mezi třemi hráči se prokličkovat nedokázal.

55:20
    Nebezpečná šance Panterů, Kafka připraven.

54:39
    Petřík hledal bekhendem spoluhráče, který si nevěděl rady s obráncem Tatranu.

53:03
    Fridrich pálil pouze do obránce Otrokovic.

52:24

50:50
    Podhráský v oslabení v samostatném úniku. Bekhendovým zakončením branku Michajloviče netrefil.

50:24
    Tomáš Nushart (STŘ) míří k zapisovatelskému stolku, neboť obdržel dvě minuty za sekání.

Kód přestupku: 901.
    Celkem TM v dnešním utkání: 2.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:5.

49:48
    Michajlovič svou levou nohou chytá bekhendový pokus Riebauera.

49:13
    Nebezpečná jedovka z hole Panterů nenadělala Kafkovi velké problémy.
    Branky a nahrávky: 15. Nagy (Matejčík), 24. Ťopek, 35. Matejčík (Nagy), 41. Hradil (Matejčík), 58. Valčík (M. Krkoška), 60. Petřík (Ťopek) – 10. Nushart (Vávra), 26. Podhráský (Garčar), 33. Fridrich (Garčar), 42. Deutsch (Riebauer)

PSG Panthers Otrokovice: Michajlovič (J. Krkoška) – Večeřa, Hradil, Zbořil, Michal Nagy – Sovják, Uhrinovský, Valčík, Ťopek, Martin Nagy, Graclík, Matejčík, Spáčil, M. Krkoška, Ivan, Petřík. Trenér: Daniel Folta.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Kafka (Rebro) – Podhráský, Heřmanský, Deutsch, Garčar, Dušek, Ježek, Řehoř – Nushart, T. Vávra, Kolísko, Riebauer, M. Vávra, Slavík, Gruber, Fridrich, Hartman. Trenér: Jiří Jakoubek.

Rozhodčí: Libor Gavlas, Lukáš Mikula