Otrokovice – Tatran 6:4 (kon.) | Sparta – Bulldogs 3:4 (1:3 po s.n.) | Vítkovice – Liberec 7:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Ostrava 5:7 (kon.) | Bohemians – Pardubice 5:8 (kon.)
1. SC TEMPISH Vítkovice
7:3 (2:0, 4:1, 1:0)
FBC Liberec
Sobota 26.10.2013, 17:30Livesport Superliga

Domácí Vítkovice dnes po zásluze berou tři body, když především čtyřmi brankami ve druhé třetině soupeře úplně rozebrali. Dvěma brankami se dnes blýskl pouze domácí Zdeněk Žák.
    Ode mě pro dnešek vše, užijte si prodloužený víkend- pěkný zbytek večera.

60:00

58:30
    Jaroslav Král se dostal do úniku, který ale nezakončil příliš lichotivě.

58:11
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hosté necelé dvě minuty před koncem ještě upravují výsledek. Prosazuje se RADEK VALEŠ, který vstřelil třetí branku Liberce. Asistence: Tomáš Marek.

55:23
    V útoku tlačí na pilu Liberec a žene se tak za další brankou, která by ale už zřejmě moc zmatků neznamenala.

53:02
    Vítkovický Jelínek mířil z první těsně vedle.

50:20
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Domácí navyšují vedení. Zásluhu na tom má ZDENĚK ŽÁK. Bez asistence.

48:32
    Vítkovice ale mohli následně odpovědět, Prokeš se ale skvěle blýskl.

46:51
    Autorem branky je PROKOP FERDAN, který tak trestá vyloučení na straně Vítkovic. Bez asistence.

45:06
    Domácí David Matúš si půjde trestně na dvě minuty posedět.

42:02
    Liberec ze začátku, zřejmě, poslední periody aktivnějším týmem.

40:01

40:00

39:33
    Poslední útok domácích ve druhé třetině.

38:45
    Poté co je Liberec znovu v pěti se hra více uklidnila.

37:49
    Fantastický zákrok hostujícího brankáře!

37:17
    Vítkovice se ženou za dalším skórováním!

33:59
    Autorem branky je PAVEL BRUS. Asistence: Jan Jelínek.

Petr Blakala

Ondřej Novotný

Branky a nahrávky: 5. Hrubý (Brus), 14. Šebesta (Hájek), 29. Jankulár (Koňařík), 32. Hájek (Matúš), 33. Žák (Hubálek), 34. Brus (Jelínek), 51. Žák – 30. Marek (Hůza), 47. Ferdan, 59. Valeš (Marek)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Ciompa (Souček) – Hrubý, Jankulár, Brus, Žák, Heczko, Žydel, Šebesta, Hájek, Koňařík, Jelínek, Hubálek, Jastřembský, Jankulár, Matúš
    FBC Liberec: Prokeš (Vaníček) – Klucho, Uglanov, Valeš, Hůza, Marek, Veselý, Pastor, Ferdan, Chvojka, Böhm, Krupička, Jaroslav Král, Jan Král, Vážný, Reymar

Rozhodčí: Kamil Sojka – Tomáš Sojka